Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Aktualności > „Nasz nowy dom” wywołał spore poruszenie. Widzowie są zniesmaczeni
Kamil Świętek
Kamil Świętek 27.04.2024 13:19

„Nasz nowy dom” wywołał spore poruszenie. Widzowie są zniesmaczeni

Nasz nowy dom
Fot. Instagram/nasznowydom

„Nasz nowy dom” od ponad dekady emitowany jest na antenie Polsatu. Nie ulega wątpliwości, że format ten pomógł tysiącom potrzebujących osób, diametralnie odmieniając ich życie.

Niestety od pewnego czasu „Nasz nowy dom” to także produkcja, która wzbudza ogromne kontrowersje. Tym razem z gradem krytyki internautów musi mierzyć się pani architekt. Czy popełniła błąd?

Kontrowersje wokół programu „Nasz nowy dom”

„Nasz nowy dom” w ciągu ostatnich lat zmienił się nie do poznania i nie chodzi tutaj wyłącznie roszady w ekipie remontowo-budowlanej. Produkcja od pewnego czasu zwyczajnie nie ma dobrej passy.

Warto przypomnieć, chociażby kontrowersyjny remont mieszkania, czy decyzję o remontowaniu „pustostanu”, by zrozumieć, że „coś” jest nie tak.

Tym razem ekipa „Nasz nowy dom” zaliczyła wpadkę podczas remontu domu pani Moniki i pana Dariusza, którzy mieszkali z synem Dawidem cierpiącym na dziecięce porażenie mózgowe w 100-letnim domu bez bieżącej wody i kanalizacji.

Ten remont przejdzie do historii

Zdecydowanie ekipa remontowa miała trudny orzech do zgryzienia. Stan budynku nie był najlepszy, pracy było (lekko mówiąc) sporo, a czasu jak zwykle było stosunkowo niewiele. Mimo to ekipa „Nasz nowy dom” postanowiła podjąć się tego wyzwania. Niestety, nie obyło się bez wpadki.

Liczne komentarze wywołała nie jakość wykonania pracy, a sam projekt pani architekt. Internauci zarzucili jej tworzenie projektów, które cytując: „dobrze wyglądają w TV”, ale nie są praktyczne.

– Bardzo fajna rodzinka, ale, niestety, kolejny raz pani Martyna się nie popisała, bardzo kiepski projekt. Brak szaf na ubrania dla rodziców, brak szafek wiszących w kuchni.
– Super, ale kolejny projekt, gdzie nie ma szafek wiszących w kuchni.
– Ważne, żeby architekt był zadowolony i żeby dobrze wyglądało w TV — grzmią internauci w social mediach.

Projekt pani architekt podzielił internautów

Trudno jednak odmówić pani architekt intrygującego pomysłu, ciekawej wizji metamorfozy wnętrza, czy zarzucić ekipie „Nasz nowy dom” jakiekolwiek błędy w wykończeniu budynku. Ten rzeczywiście prezentuje się fantastycznie, co również nie uszło uwadze internautów.

– Jaka przestrzeń w salonie. Cegła na ścianie. Cudnie.
– Pan Wiesiu i reszta ekipy jak zwykle dokonali super zmiany. Życzę siły na dalsze remonty.
– Piękny, ciepły dom. Dziękuję za waszą pracę i poprawę warunków mieszkaniowych tak wielu rodzin — czytamy w komentarzach.

Jak sądzicie, czy projekt ten rzeczywiście należy do udanych, czy też można by w nim coś poprawić? Koniecznie podzielcie się z nami waszymi spostrzeżeniami w komentarzach.

Zdjęcie wyróżniające pochodzi z kanału nasznowydom na Instagramie

ZOBACZ TAKŻE: