DomekIOgrodek.pl > Kuchnia > Tak mieszka Olga Kalicka. Nowoczesne wnętrza zachwycają
Kamil Świętek
Kamil Świętek 21.05.2023 15:15

Tak mieszka Olga Kalicka. Nowoczesne wnętrza zachwycają

Nowoczesność połączona z użytecznością? To możliwe! Zobacz jak mieszka Olga Kalicka!
Zdjęcie z Instagrama użytkownika olgakalicka

Kolejna gwiazda zaskakuje. Nowoczesne wnętrze, piękne parkiety, stylowe, nietuzinkowe meble i gustowne dodatki – tak żyją gwiazdy! Zobaczcie jak mieszka Olga Kalicka. Będziecie zachwyceni.
 

Olga Kalicka po raz kolejny zaskakuje

Aktorka podzieliła się zdjęciami ze swojego domu na Instagramie. Wnętrze jej domu zaskakuje i zachwyca. Nowoczesne wykończenie w połączeniu z nietuzinkową okleiną mebli i gustownymi dodatkami zdecydowanie dodaje wnętrzu efektu WOW.

Pokaźny otwarty salon połączony z kuchnią i przedpokojem, a w nim elementy stylu fushion, skandynawskiego, industrialnego, boho, czy glamour. Mieszkanie aktorki to istna kopalnia inspiracji zamknięta w kompaktowym wydaniu.

Olga Kalicka chętnie publikuje zdjęcia, na których spędza czas w domu. Nic dziwnego. Jej mieszkanie wygląda jak z bajki. Niezwykłe połączenie wielu stylów nadaje niepowtarzalny klimat. O takim miejscu marzy każdy.

Potrzebowała tylko chustki i drewna na opał. Zamiast tego wybudowali jej nowy dom Test na obecność kleszczy w ogrodzie. Rezultaty są natychmiastowe

Zobacz jak mieszka aktorka. Wnętrze jej domu zachwyca.

Mimo mieszanki stylów zdecydowanie nie można ująć wnętrzu stylu. Dodatki dobrane są w takie sposób, że całość tworzy oryginalne połączenie, którego próżno szukać w salonach meblowych. W każdej części mieszkania widać kunszt architektów, przeplatający się ze sztuką łączenia kolorów i faktur.

Mieszkanie Olgi Kalickiej zdecydowanie nie jest chłodne. Naturalne materiały takie jak drewno zachęca do odpoczynku i nadaje wnętrzu przytulnego klimatu. W temacie drewna, we wnętrzu znajdziemy go sporo. Drewniany, połyskujący parkiet, pokryte śnieżnobiałą farbą deski podłogowe, oraz masywne drzwi dodają wnętrzu „to coś”, czego szukamy w mieszkaniach.

Olga Kalicka to mistrzyni dodatków

O tym, czy mieszkanie jest „jakieś”, a nie „byle jakie” przesądzają detale. Na tym polu Olga Kalicka deklasuje konkurencję. Spójrzcie tylko na obszerny drewniany blat w jej jadalni, grafitowe wykończenie szafek kuchennych, czy liczne przeszklenia i roślinność. Całość sprawia, że mieszkanie, chociaż pozornie surowe, nabiera życia.

Nowoczesność w mieszkaniu aktorki przeplata się z maksymalną użytecznością. Przedpokój wykończono posadzką, co zdecydowanie ułatwia zachowanie go w czystości, a elementy drewniane zostały odseparowane listwami wykończeniowymi.