Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Wnętrza > Wojciech Szczęsny z Mariną mają luksusowe apartamenty. Taras na dachu, leśna rezydencja i domek w górach
Michał Fitz
Michał Fitz 06.12.2022 19:06

Wojciech Szczęsny z Mariną mają luksusowe apartamenty. Taras na dachu, leśna rezydencja i domek w górach

Wojciech Szczęsny (2)
instagram.com/marina_official

Wojciech Szczęsny w trakcie swojej kariery grał w absolutnie czołowych klubach piłkarskich. Dzięki temu zarobił niemałe pieniądze, które dziś pozwalają mu na posiadanie wielu nieruchomości w kilku krajach. Jak wobec tego urządził się najlepszy polski bramkarz?

Golkiper i jego żona nie chwalą się specjalnie swoją prywatnością, ale w swoich mediach społecznościowych publikowali kilka zdjęć, na podstawie których można wnioskować, jak wyglądają ich posiadłości.

Gdzie swoje posiadłości ma Wojciech Szczęsny?

W niedawnym wywiadzie udzielonym po pokazie mody Macieja Zienia żona Szczęsnego Marina wspomniała, że wraz z mężem regularnie inwestuje w nieruchomości i w tym właśnie lokuje spore fundusze. Możemy więc przyznać, że małżeństwo dysponuje sporą ilością mieszkań oraz domów i nie o wszystkich wiadomo opinii publicznej. Gdzie znajdują się więc te, o których wiemy?

Szczęsny najwięcej czasu spędza obecnie w swoim mieszkaniu w Turynie. Nic dziwnego, w końcu na co dzień gra w tamtejszym Juventusie. Gdy jednak ma czas, by wrócić do Polski, udaje się w ustronne miejsca. Dysponuje bowiem zarówno domem w środku lasu, jak i takim położonym w górach. Poza tym wciąż posiada mieszkanie w Londynie, w którym stacjonował, gdy był jeszcze piłkarzem Arsenalu.

Jak mieszka Wojciech Szczęsny?

Fakt, że Wojciech Szczęsny ma kilka domów, sprawia, że nie musiał wiele zastanawiać się nad dekoracją wnętrz w konkretnym stylu, bo każdą z nieruchomości mógł urządzić nieco inaczej. Dom w górach jest z jednej strony tradycyjną, góralską chatką z bali drewna, a z drugiej przypomina nowoczesny loft przez ogromne okna i otwarte przestrzenie.

Całkowicie nowocześnie urządzone są za to jego mieszkania. To w Londynie ma na przykład gigantyczną, utrzymaną w odcieniach bieli garderobę, która spokojnie mogłaby być oddzielnym pokojem. Turyński apartament ma za to imponujący taras z przeszklonymi barierkami.

Leśny dom Szczęsnych posiada z kolei niezwykle pokaźny ogród, w którym znajduje się także murowana altanka. W jej środku znajduje się mnóstwo foteli wiklinowych z wygodnymi narzutami. Trudno wyobrazić sobie coś przyjemniejszego od wypoczynku w takim miejscu.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Domek i ogródek:

1. Najciekawsze domy świata. Architektów poniosła wyobraźnia

2. Jeden błąd, który potrafi całkowicie zniszczyć wnętrze. Popełnia go mnóstwo Polaków

3. Rośliny, które nie potrzebują wiele światła. Idealnie sprawdzą się w łazience