DomekIOgrodek.pl
Dawid Woliński

Instagram.com/dawid_wolinski_privat

Fani krytykują kontrowersyjne mieszkanie Dawida Wolińskiego

23 Listopada 2020

Autor tekstu:

Marta Idzikowska

Udostępnij:

Dawid Woliński pokazał wystrój swojego mieszkania. Fani nie szczędzili słów krytyki, projektant zdecydowanie odpowiedział na negatywne komentarze.

Juror programu Top Model, Dawid Woliński, postanowił pokazać na Instagramie wnętrze swojego minimalistycznie urządzonego mieszkania. Projektant określił jego wystrój jako spełnienie  marzeń, jednak część fanów podeszła do aranżacji znacznie mniej entuzjastycznie. Celebryta dobitnie skomentował wypowiedzi niektórych internautów.

Kontrowersyjne wnętrze projektanta. "Zawsze o takim marzyłem"

Dawid Woliński jest gwiazdą słynącą z elegancji. Widoczne jest to zarówno w kreacjach, które projektuje, jak i  w jego wystawnym stylu życia – egzotycznych wakacjach, szykownych strojach czy bywaniu w modnych restauracjach. Niedawno postanowił pochwalić się swoim luksusowym i minimalistycznym mieszkaniem na Instagramie.

Zdjęcia na profilu celebryty przedstawiają salon, łazienkę, sypialnię i inne detale. Wszystkie pomieszczenia są urządzone bardzo oszczędnie i utrzymane w szarościach – kolor ten dominuje zarówno na betonowych ścianach, jak i na podłodze wykonanej z żywicy. Całości dopełniają kremowo-białe meble oraz ceramiczne dodatki.

Jak przyznaje sam projektant, monochromatyczna aranżacja nie jest dla każdego (jedyne akcenty kolorystyczne to czerń i ciemna kawa), jednak twierdzi, że o takim mieszkaniu zawsze marzył. Woliński zachwyca się imponującą przestrzenią oraz prostotą swojego wnętrza i zapowiada, że "to dopiero początek".

Woliński: "Nie akceptuję głupoty tych, którzy poczuli się urażeni tym jak mieszkam"

Zdania na temat mieszkania gwiazdora są podzielone – w komentarzach widzimy zarówno pochwały dotyczące minimalistycznego wystroju, jak i nieco szydzące z "chłodnego" wnętrza opinie.

- Nie starczyło już nawet na meble z Ikea? -pyta złośliwie jeden z internautów. Celebryta nie pozostał dłużny i odpowiada, że Ikea to dobry, światowy design w rozsądnej cenie. - Nie rozumiem aluzji. Ja preferuje retro design i tyle – kwituje Woliński.

Projektant widocznie zdenerwował się negatywnymi opiniami, ponieważ postanowił dodać do swojego posta emocjonalną notkę, w której podkreśla, że dziękuje za pochwały i krytykę, nie akceptuje jednak "bezdusznej, dogłębnej głupoty tych, którzy poczuli się urażeni tym jak mieszka".

- Sorry nie zobaczycie tu zapełniaczy przestrzeni ani tanich fascynatorów, nie będzie słoneczników ani tulipanów i to z prostego powodu, bo nie pasują moim zdaniem. Nie będzie tez bzdur ani świecidełek. Będzie to co kocham i cenie. Sorry jestem na innym etapie życia, chcecie czy nie (pisownia oryginalna - red.) – informuje gwiazdor.

Źródło: elle.pl/decoration

Podobne artykuły

Agata Kornhauser-Duda

Domy gwiazd

Agata Kornhauser-Duda pokazała swój pokój i choinkę

Czytaj więcej >
Dom Krzysztofa Krawczyka

Domy gwiazd

Krzysztof Krawczyk - dom

Czytaj więcej >
Joanna Koroniewska

Domy gwiazd

Joanna Koroniewska pokazała choinkę

Czytaj więcej >
Kim Kardashian

Domy gwiazd

Kim Kardashian przystroiła dom na Boże Narodzenie

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek

Domy gwiazd

Katarzyna Cichopek pokazała swoją choinkę

Czytaj więcej >
Kamil Stoch

Domy gwiazd

Kamil Stoch pokazał swój dom

Czytaj więcej >