Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Wnętrza > Zaskakujące, w jakich warunkach mieszka Artur Witkowski. Można się bardzo zdziwić
Kamil Świętek
Kamil Świętek 03.02.2024 14:27

Zaskakujące, w jakich warunkach mieszka Artur Witkowski. Można się bardzo zdziwić

Artur Witkowski
AKPA/Baranowski; AKPA/Piętka Mieszko

Artur Witkowski był jednym z ulubieńców fanów programu „Nasz Nowy Dom”. Pod okiem Katarzyny Dowbor kierownik ekipy budowlanej wielokrotnie udowodnił, na co go stać.

Jego oddanie pracy, perfekcyjne przygotowanie i chęć niesienia pomocy doceniło miliony Polaków. Pytanie tylko, czy w pogoni za pracą, miał czas zadbać o swój dom? Zobaczcie, w jakich warunkach mieszka Artur Witkowski.

Artur Witkowski w „Nasz Nowy Dom”

Program „Nasz Nowy Dom” to jeden z najbardziej rozpoznawalnych formatów remontowo-budowlanych w Polsce. Obecny od ponad dekady na antenie Telewizji Polsat niesie pomoc potrzebującym oraz pokazuje kunszt budowlańców i architektów, którzy w każdym odcinku zachwycają widzów niesamowitymi metamorfozami wnętrz.

Zdecydowanie jednak myśląc o kierowniku budowy w programie „Nasz Nowy Dom”, na myśl przychodzi nie kto inny, jak Artur Witkowski, który przez wiele lat by nieodłącznym elementem ekipy Katarzyny Dowbor.

Gdy w 2022 roku zdecydował się na odejście z programu, fani nie mogli w to uwierzyć. Ponoć zrobił to wyłącznie z powodów zdrowotnych. Mimo to Artur Witkowski wciąż utrzymywał kontakt z fanami za pomocą mediów społecznościowych.

Jak mieszka Artur Witkowski?

Dzięki social mediom Artura Witkowskiego wnioskować możemy, że jego dom znajduje się w pobliżu Wyszkowa i został urządzony w tradycyjnym stylu. W kuchni zauważyć możemy białe kafelki klasyczny układ mebli w zabudowie oraz interesującą mozaikę.

Patrząc na salon w domu Artur Witkowski bez wątpienia widać, że jest to człowiek niezwykle rodzinny. Obszerne, wygodne kanapy, stolik kawowy i półki na książki i zabawki dzieci zdradzają, że pomieszczenie to na co dzień tętni życiem.

Dom Artur Witkowskiego pełen jest dodatków

Artur Witkowski definitywnie wie, jak zadbać nie tylko o wykończenie wnętrz, ale również ich interesującą dekorację. Utrzymanie pomieszczeń w ciepłej stylistyce, wzorzyste zasłony w salonie, dodające wnętrzom przytulności, czy wiele ozdób na ścianie dodaje pomieszczeniom rodzinnej atmosfery.

Wszystko to połączone zostało z niebagatelną funkcjonalnością mieszkania. Spójrzcie tylko na ceglany kominek, obok którego usytuowano drewniane szafy. Czyżby to przepis na idealne połączenie elegancji z praktycznością według Artura Witkowskiego?

ZOBACZ TAKŻE: