DomekIOgrodek.pl
ściana

thetravelbreeze.com/autor nieznany

Niesamowite znalezisko w ścianie domu

25 Lutego 2021

Autor tekstu:

Marta Idzikowska

Udostępnij:

Niezwykła sytuacja miała miejsce w amerykańskim stanie Tennessee. Pewna rodzina zaczęła słyszeć nasilające się z miesiąca na miesiąc dźwięki w swojej kuchennej ścianie. W końcu zdecydowali się wezwać fachowca, który znalazł źródło hałasu. Ok

Co jakiś czas media nagłaśniają historie, w których ludzie znajdują w swoich domach, szczególnie tych starszych, przeróżne skarby. Pisaliśmy już o pieniądzach, starych trunkach czy drogocennych przedmiotach.

Jednak to wydarzenie bije na głowę wszystkie inne. Tym razem w domu także znaleziono skarb, tylko że... żywy!

Dziwne dźwięki dochodziły ze ściany. Rodzina była zaniepokojona

Pewna rodzina mieszkająca w amerykańskim stanie Tennessee zaczęła w okresie wczesnojesiennym słyszeć dziwne dźwięki dochodzące z ich kuchennej ściany.

Na początku podejrzewali, że mogli paść ofiarą gniazda karaluchów lub myszy. Hałas z miesiąca na miesiąc się nasilał, dlatego postanowili wezwać fachowca.

Po rozeznaniu zdecydowali się na usługi Davida Glovera, który zawodowo zajmuje się zwalczaniem domowych szkodników i deratyzacją. Mężczyzna przyjechał zaopatrzony w specjalny strój i specjalistyczne narzędzia.

Zabrał się do pracy, jednak to, co znalazł w ścianie przeszło jego wszelkie oczekiwania. Jak sam stwierdził, w całej swojej pracy nie widział niczego podobnego!

Znalazł w ścianie ogromny ul. Czegoś takiego jeszcze nie widział

David Glover zbadał solidną ceglaną ścianę, jednocześnie wiedząc, że skoro do środka dostały się szkodniki, to musi być w niej jakiś otwór. Aby zobaczyć, gdzie znajduje się ubytek, mężczyzna zbadał całość kamerą termowizyjną. Gdy na ekranie pokazały się rozmiary zjawiska, z którym musiał się zmierzyć, już wiedział, że nie będzie to standardowe zlecenie.

Gdy wyjął ze ściany jedną cegłę, jego oczom ukazały się... pszczoły! Gdy rozebrał resztę, okazało się, że w środku znajduje się cały gigantyczny ul! Owady postanowiły urządzić sobie gniazdo właśnie w domu amerykańskiej rodziny.

Jak przyznał fachowiec, nigdy nie widział większego ula. Był znacznie bardziej obszerny niż kuchenne okno. Mężczyzna nie chciał zatruwać całego roju, tylko przenieść go w zupełnie inne miejsce. W tym celu skontaktował się z lokalnymi rolnikami, którzy chętnie adoptowali pszczelą rodzinę.

Źródło: thetravelbreeze.com

Zdjęcie tytułowe i zdjęcia w artykule pochodzą ze strony thetravelbreeze.com, gdzie możecie zobaczyć więcej zdjęć gniazda pszczół w ścianie.

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

  • Zatyczka od oleju ma bardzo przydatną funkcję

  • Właściwości „języków teściowej”

  • Płacili kilka tysięcy za ogrzanie mieszkania, znamy przyczynę

Podobne artykuły

Aktualności

Znaleźli w swoim domu skorpiona

Czytaj więcej >
Pilne

Aktualności

Ikea otrzyma karę za szpiegowanie pracowników

Czytaj więcej >

Aktualności

Nadchodzi wielka wymiana sadzonek. Zielona rewolucja podbija serca

Czytaj więcej >
Domek letniskowy

Aktualności

Masz domek letniskowy lub wolne mieszkanie? W wakacje to żyła złota

Czytaj więcej >
policja

Aktualności

Sąsiedzi nie widzieli jej kilka dni. Policjanci weszli do mieszkania, potrzebowała natychmiastowej pomocy

Czytaj więcej >
koszyczek

Aktualności

Święcenie pokarmów w domu. Apel Prymasa Polski, jak się zachować?

Czytaj więcej >