ściana
thetravelbreeze.com/autor nieznany
Marta Idzikowska - 25 Lutego 2021

Niesamowite znalezisko w ścianie domu

Niezwykła sytuacja miała miejsce w amerykańskim stanie Tennessee. Pewna rodzina zaczęła słyszeć nasilające się z miesiąca na miesiąc dźwięki w swojej kuchennej ścianie. W końcu zdecydowali się wezwać fachowca, który znalazł źródło hałasu. Okazało się, że w ścianie znajdował się... gigantyczny ul!

Co jakiś czas media nagłaśniają historie, w których ludzie znajdują w swoich domach, szczególnie tych starszych, przeróżne skarby. Pisaliśmy już o pieniądzach, starych trunkach czy drogocennych przedmiotach.

Jednak to wydarzenie bije na głowę wszystkie inne. Tym razem w domu także znaleziono skarb, tylko że... żywy!

Dziwne dźwięki dochodziły ze ściany. Rodzina była zaniepokojona

Pewna rodzina mieszkająca w amerykańskim stanie Tennessee zaczęła w okresie wczesnojesiennym słyszeć dziwne dźwięki dochodzące z ich kuchennej ściany.

Na początku podejrzewali, że mogli paść ofiarą gniazda karaluchów lub myszy. Hałas z miesiąca na miesiąc się nasilał, dlatego postanowili wezwać fachowca.

Szczegół na zdjęciu w ogrodzie, które obiegło cały internetSzczegół na zdjęciu w ogrodzie, które obiegło cały internetCzytaj dalej

Po rozeznaniu zdecydowali się na usługi Davida Glovera, który zawodowo zajmuje się zwalczaniem domowych szkodników i deratyzacją. Mężczyzna przyjechał zaopatrzony w specjalny strój i specjalistyczne narzędzia.

Zabrał się do pracy, jednak to, co znalazł w ścianie przeszło jego wszelkie oczekiwania. Jak sam stwierdził, w całej swojej pracy nie widział niczego podobnego!

Znalazł w ścianie ogromny ul. Czegoś takiego jeszcze nie widział

David Glover zbadał solidną ceglaną ścianę, jednocześnie wiedząc, że skoro do środka dostały się szkodniki, to musi być w niej jakiś otwór. Aby zobaczyć, gdzie znajduje się ubytek, mężczyzna zbadał całość kamerą termowizyjną. Gdy na ekranie pokazały się rozmiary zjawiska, z którym musiał się zmierzyć, już wiedział, że nie będzie to standardowe zlecenie.

Gdy wyjął ze ściany jedną cegłę, jego oczom ukazały się... pszczoły! Gdy rozebrał resztę, okazało się, że w środku znajduje się cały gigantyczny ul! Owady postanowiły urządzić sobie gniazdo właśnie w domu amerykańskiej rodziny.

Jak przyznał fachowiec, nigdy nie widział większego ula. Był znacznie bardziej obszerny niż kuchenne okno. Mężczyzna nie chciał zatruwać całego roju, tylko przenieść go w zupełnie inne miejsce. W tym celu skontaktował się z lokalnymi rolnikami, którzy chętnie adoptowali pszczelą rodzinę.

Źródło: thetravelbreeze.com

ul

ul

Zdjęcie tytułowe i zdjęcia w artykule pochodzą ze strony thetravelbreeze.com, gdzie możecie zobaczyć więcej zdjęć gniazda pszczół w ścianie.

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News