Adam Małysz
www.eastnews.pl/ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Weronika Dadok - 3 Stycznia 2021

Adam Małysz pokazał swoją willę

Adam Małysz mieszka w Wiśle ze swoją rodziną już od lat. Wnętrza urządzone są w nowoczesnym stylu, a widok z okna jest piękny. Dom został wyposażony w wiele dogodności, dzięki którym skoczek może oddać się chwili relaksu, czy popracować nad swoją formą. Takie lokum to marzenie wielu osób.

Adam Małysz to uznany polski skoczek narciarski, który swoimi osiągnięciami zasłynął również na arenie światowej. Legendarna gwiazda zapisała się na kartach historii sportu już na zawsze, skupiając wokół siebie zainteresowanie fanów.

Oprócz udanej kariery sportowej, jak możemy wywnioskować z doniesień medialnych, skoczek może pochwalić się również życiem prywatnym, które układa się bardzo dobrze.

Adam Małysz pokazuje swój piękny dom

Adam Małysz ma w zwyczaju zamieszczanie na swoim Instagramie zdjęć i filmów z rodzinnego gniazdka. Po zakończeniu kariery sportowej poświęcił się bardziej życiu rodzinnemu. Wybudował duży dom, z którego rozpościera się malowniczy widok polskich gór.

W domu gwiazdy nie zabrakło również elementów rekreacyjnych takich, jak sauna, siłownia i inne dogodności.

Dzicy lokatorzy zajęli jej dom i przestali płacić. Kobieta nie może nic zrobićDzicy lokatorzy zajęli jej dom i przestali płacić. Kobieta nie może nic zrobićCzytaj dalej

Dom w górach może kojarzyć się z typową góralską chatą. Nic z tych rzeczy! Willa Adama Małysza jest bardzo nowocz

esna i wygląda na niesamowicie funkcjonalną.

W lokum są aż trzy sypianie. Na parterze znajduje się salon z komikiem. W domu Adama Małysza znajdziemy także pomieszczenia przeznaczone do rekreacji.

Całość obiektu zbudowana jest z klimatycznej cegły, która niesamowicie komponuje się z nowoczesnym stylem, równocześnie go przełamując.

Na zdjęciach opublikowanych przez skoczka mamy okazję zobaczyć między innymi kuchnię, klatkę schodową i salon. Pomieszczenia są bardzo praktyczne, dające wrażenie, że naprawdę wygodnie się w nich mieszka!

Uroczy ogród Adama Małysza

Na Instagramie Adama Małysza nie zabrakło również fotografii z ogrodu. Posiadłość wyposażona jest także w duży taras.

Widać, że skoczek uwielbia relaks na łonie natury, wszystkie kwiaty są niesamowicie zadbane i bardzo kolorowe, tworząc przyjazną i ciepłą atmosferę.

Źródło: stylzycia.radiozet.pl

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News