banan
thesun.co.uk
Marta Idzikowska - 28 Lutego 2021

Kobieta trzymała w kuchni banana. Były w nim jaja pająków

Pewna Brytyjka, Consi Taylor, kupiła w sklepie banana, którego przez kilka dni przechowywała w kuchennej misce na owoce. Owoc po tym czasie wzbudził jej niepokój - pojawił się na nim dziwny, biały ślad. Kobieta podzieliła się zdjęciem nietypowego zjawiska na Facebooku, gdzie dowiedziała się, że... w bananie znajdują się jaja pająków!

Ta historia dla wielu może być prawdziwym koszmarem. W końcu kto chciałby znaleźć w swoim pożywieniu nieproszonych, egzotycznych gości?

Takie właśnie nieprzyjemne wydarzenie spotkało mieszkankę Wielkiej Brytanii, Consi Taylor, która jak zwykle nabyła w sklepie banany. Nie spodziewała się jednak, co znajdzie w jednym z nich.

Przerażające znalezisko w bananie

Kobieta jak zwykle włożyła owoc do miski w kuchni. Po kilku dniach, gdy chciała go zjeść, zobaczyła przy jego końcówce czarny ślad, który zamienił się w biały.

Postanowiła zrobić zdjęcie i napisać na Facebooku o dziwnym zjawisku w poszukiwaniu pomocy internautów.

Dzicy lokatorzy zajęli jej dom i przestali płacić. Kobieta nie może nic zrobićDzicy lokatorzy zajęli jej dom i przestali płacić. Kobieta nie może nic zrobićCzytaj dalej

- Czy ktoś wie, co jest na moim bananie, który jest w mojej misce od niedzieli? Trochę się tym przejmuję - zapytała Brytyjka.

Przerażające znalezisko w bananie. Internauci byli zgodni

Ogromna ilość osób, które skomentowały post, zasugerowało, że w owocu znajdują się jaja pająka. Kobieta po dokładnych oględzinach stwierdziła, że rzeczywiście w środku jest znalezisko, o którym mówili internauci.

Kobieta w panice wyrzuciła banana do ogrodu, jednak bała się, że wtedy pająki wyklują się z jaj. Spakowała go więc do szczelnie zamkniętej torby i wyrzuciła do śmietnika. Finalnie jednak zamroziła owoc i zdecydowała się skontaktować z supermarketem.

Po zamrożeniu Brytyjka wyjęła banana i rozcięła go. Wynikiem eksperymentu podzieliła się ze stacją telewizyjną 5 News.

- Zdecydowanie dużo tam jaj. Mam nadzieję, że głęboki mróz zabił wszystko. Zrobiłam zdjęcie, ale teraz jest całkiem obrzydliwe - powiedziała kobieta.

Źródło: thesun.co.uk

banan

Zdjęcie tytułowe i zdjęcie w artykule pochodzą ze strony thesun.co.uk, gdzie możecie zobaczyć całe wideo o znalezisku w bananie.

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News