Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor
YouTube.com/Dowbory Be Happy/screen filmu
Weronika Dadok - 30 Stycznia 2021

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor mają problemy z wynajmem domku w górach

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zakupili dom w górach, który miał być ich źródłem dochodów. Niestety panująca obecnie sytuacja związana z pandemią pokrzyżowała te plany.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to jedna z najbardziej rozpoznawalnych par polskiego show-biznesu. Gdy poznali się na planie serialu „M jak miłość”, od tego momentu są nierozłączni.

Oboje chętnie dzielą się ze swoimi fanami momentami ze swojego życia prywatnego. Mają do siebie ogromny dystans, a ich nagrania ogląda się z zaciekawieniem.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zainwestowali

Jakiś czas temu zdecydowali się na zakup i remont usytuowanego w górach domu. Mieści się on w okolicach Bukowiny Tatrzańskiej.

Składa się z trzech apartamentów i wspólnej przestrzeni ulokowanej na parterze. Kuchnia jest otwarta, więc każdy może z niej swobodnie korzystać.

Błędy podczas hodowli storczykówBłędy podczas hodowli storczykówCzytaj dalej

Nieruchomość powinna służyć do wynajmu na doby, dla Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora miała stanowić życiową inwestycję. Niestety pandemia koronawirusa znacznie pokrzyżowała te plany.

Biznes Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora cierpi

Biorąc pod uwagę obecne warunki i obostrzenia, plan wynajmu domu w górach niestety nie jest najlepszym pomysłem. Trudno było jednak przewidzieć tego typu problem.

Jak donosi „Super Express”, należałoby z miesięcznym wyprzedzeniem zapłacić za tygodniowy pobyt w ich lokum około 2700-3300 złotych.

W związku z tym mogą tracić nawet 9000 złotych tygodniowo, ze względu na to, że obecnie trzy apartamenty są wyłączone z użytku.

Miejmy nadzieje, że obostrzenia wkrótce pozwolą na prawidłowy rozwój inwestycji, a Joanna Koroniewska wraz z Maciejem Dowborem będą mogli cieszyć się ze wspólnego biznesu.

Zdjęcie tytułowe jest screenem z nagrania z serwisu Youtube.com z profilu Dowbory Be Happy, jeśli chcecie zobaczyć więcej, serdecznie zachęcamy do odwiedzenia tego profilu

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News