Katarzyna Dowbor
TRICOLORS/East News
Marta Idzikowska - 29 Stycznia 2021

„Nasz nowy dom” będzie miał konkurencję?

„Nasz nowy dom” i Katarzyna Dowbor będą mieli konkurencję? Polsat zapowiedział powstanie całkowicie nowego programu - „Design Dream. Pojedynek na wnętrza”. Poprowadzi go piosenkarka znana z zespołu Łzy, Anna Wyszkoni. Na czym polega formuła nowego show?

„Nasz nowy dom” to program uwielbiany przez Polki i Polaków. Z biegiem lat jego popularność nie maleje, a Katarzyna Dowbor jest jedną z ulubionych gwiazd w kraju. Teraz jednak show może mieć poważnego konkurenta...

Polsat wprowadza całkowicie nowy program o podobnej tematyce. Poprowadzi go znana gwiazda. O co dokładnie chodzi?

„Nasz nowy dom” kontra nowy program Polsatu

Polsat już oficjalnie potwierdził powstanie nowego show o tematyce wnętrzarskiej, "Design Dream. Pojedynek na wnętrza". Na czym polega jego format? Sześciu projektantów ma za zadania stworzenie aranżacji dopasowanej do klienta. Uczestnicy mają do wykorzystania w tym celu specjalne pomieszczenia, w których mogą przedstawić swoją wizję.

Projektantów oceni surowe jury, jednak oficjalną decyzję o tym, który projekt wygra, podejmą bohaterowie, dla których powstały projekty. Co najlepsze, zwycięska aranżacja zostanie wprowadzona w życie - ekipa "Design Dream. Pojedynek na wnętrza" zrealizuje ją w domach klientów!

Rodzina zrobiła sobie zwykłe zdjęcie w jadalni. Internauci zauważyli jeden porażający szczegółRodzina zrobiła sobie zwykłe zdjęcie w jadalni. Internauci zauważyli jeden porażający szczegółCzytaj dalej

Wpływ na wygraną mają również styl i kreatywność projektantów, którzy powinni stworzyć ergonomiczne, funkcjonalne i estetyczne wnętrze. Na zwycięzców czeka fantastyczna nagroda pieniężna i sława wśród widzów telewizji Polsat. Program ma ruszyć wiosną tego roku.

Katarzyna Dowbor ma konkurentkę, znaną piosenkarkę

Jak się okazuje, "Design Dream. Pojedynek na wnętrza" poprowadzi znana piosenkarka, znana z zespołu „Łzy”, Anna Wyszkoni. Gwiazda będzie tego roku obchodzić 25-lecie pracy artystycznej

Chociaż taki gospodyni wybór może wydawać się zaskakujący, to po słowach samej zainteresowanej wszystko staje się jasne.

- Myślę, że jeszcze niewiele osób o tym wie, ale projektowanie wnętrz to moja wielka pasja. Od września kształcę się w tym kierunku. Tematyka programu jest mi więc bardzo bliska - powiedziała Anna Wyszkoni Polsatowi.

Wokalistka zespołu „Łzy” niezwykle cieszy się, że dostała możliwość prowadzenia takiego programu. Jak przyznaje, niezwykle lubi nowe wyzwania, a bycie gospodynią "Design Dream. Pojedynek na wnętrza" będzie dla niej całkowicie nowym doświadczeniem. Czy Katarzyna Dowbor ma się czego obawiać?

Źródło: polsat.pl

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News