DomekIOgrodek.pl
Jarosław Bieniuk

instagram.com/jaretpalmer

Jarosław Bieniuk ma w salonie wzruszające pamiątki

29 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Marta Idzikowska

Udostępnij:

Jarosław Bieniuk udostępnił na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widać jego pięknie urządzony salon. To, co przykuwa wzrok, to niesamowicie wzruszające przedmioty związane z jego zmarłą partnerką, aktorką Anną Przybylską. Pomieszczenie aż kipi o

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska stanowili jedną z najpopularniejszych par show-biznesu. Niestety zakochaną parę rozdzieliła śmierć aktorki w 2014 roku, spowodowana nowotworem.

Mężczyzna po tragicznym wydarzeniu przejął samodzielnie opiekę nad trójką swoich dzieci, Oliwią i Szymonem. Z drugiego związku z Martyną Gliwińską ma synka Kazimierza, urodzonego w zeszłym roku.

Jarosław Bieniuk i wzruszający szczegół w salonie

Sportowiec jakiś czas temu opublikował na swoim Instagramie relację, na której wyrażał gratulacje dla znanej tenisistki, Igi Świątek, po jej wielkim sukcesie we French Open.

Pokazał przy tym fragment swojego salonu. Na głównym planie znajduje się synek mężczyzny bawiący się z ukochanym pupilem, widoczne jest również przestronne i jasne pomieszczenie, w którym rodzina Bieniuków wspólnie spędza czas.

Uwagę przykuwa pewien szczegół, który może wywołać duże wzruszenie. Otóż na długiej komodzie i ścianie możemy zobaczyć... liczne zdjęcia zmarłej Anny Przybylskiej.

Na fotografiach widać efekty wspólnych sesji zdjęciowych, gdzie para czule się przytula. Wszędzie są też porozstawiane ramki z licznymi ujęciami aktorki z dziećmi.

Jarosław Bieniuk i poruszające pamiątki

Od niezwykle smutnego wydarzenia, jakim była śmierć Anny Przybylskiej, minęło już 6 lat. Jednak rodzina wciąż pamięta o ukochanej partnerce i matce, i nie rezygnuje z pamiątek po niej w honorowym miejscu pokoju dziennego.

Dodatkowo zarówno Jarosław Bieniuk, jak i jego córka Oliwia, co jakiś czas udostępniają na swoich mediach społecznościowych wspomnienia związane z aktorką.

Przykładowo, piłkarz na jedną z aukcji WOŚP wystawił w ubiegłych latach zdjęcie ukochanej, gdzie pozuje z dziećmi na plaży. Oliwia Bieniuk udostępniła z kolei wzruszający post, w którym wspomina zmarłą mamę.

Poruszające fotografie możecie zobaczyć poniżej.

Źródło: instagram.com/jaretpalmer

Zdjęcie tytułowe pochodzi z oficjalnego Instagrama Jarosława Bieniuka, instagram.com/jaretpalmer, gdzie możecie zobaczyć więcej zdjęć piłkarza i jego rodziny.

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

  • Mycie paneli bez smug. Pomoże jeden zaskakujący produkt

  • Jurek Owsiak przerwał milczenie. Pokazał swoje mieszkanie

  • 3 nieznane zastosowania płynu do płukania tkanin

Zdjęcie pochodzi z oficjalnego Instagrama Jarosława Bieniuka, instagram.com/jaretpalmer, gdzie możecie zobaczyć więcej zdjęć piłkarza i jego rodziny.

Podobne artykuły

Agata Kornhauser-Duda

Domy gwiazd

Agata Kornhauser-Duda pokazała swój pokój i choinkę

Czytaj więcej >
Dom Krzysztofa Krawczyka

Domy gwiazd

Krzysztof Krawczyk - dom

Czytaj więcej >
Joanna Koroniewska

Domy gwiazd

Joanna Koroniewska pokazała choinkę

Czytaj więcej >
Kim Kardashian

Domy gwiazd

Kim Kardashian przystroiła dom na Boże Narodzenie

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek

Domy gwiazd

Katarzyna Cichopek pokazała swoją choinkę

Czytaj więcej >
Kamil Stoch

Domy gwiazd

Kamil Stoch pokazał swój dom

Czytaj więcej >