Jarosław Bieniuk
instagram.com/jaretpalmer
Marta Idzikowska - 29 Stycznia 2021

Jarosław Bieniuk ma w salonie wzruszające pamiątki

Jarosław Bieniuk udostępnił na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widać jego pięknie urządzony salon. To, co przykuwa wzrok, to niesamowicie wzruszające przedmioty związane z jego zmarłą partnerką, aktorką Anną Przybylską. Pomieszczenie aż kipi od pamiątek po utraconej miłości...

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska stanowili jedną z najpopularniejszych par show-biznesu. Niestety zakochaną parę rozdzieliła śmierć aktorki w 2014 roku, spowodowana nowotworem.

Mężczyzna po tragicznym wydarzeniu przejął samodzielnie opiekę nad trójką swoich dzieci, Oliwią i Szymonem. Z drugiego związku z Martyną Gliwińską ma synka Kazimierza, urodzonego w zeszłym roku.

Jarosław Bieniuk i wzruszający szczegół w salonie

Sportowiec jakiś czas temu opublikował na swoim Instagramie relację, na której wyrażał gratulacje dla znanej tenisistki, Igi Świątek, po jej wielkim sukcesie we French Open.

Pokazał przy tym fragment swojego salonu. Na głównym planie znajduje się synek mężczyzny bawiący się z ukochanym pupilem, widoczne jest również przestronne i jasne pomieszczenie, w którym rodzina Bieniuków wspólnie spędza czas.

Lilia - jakie jest jej znaczenie? Daje się ją z dwóch okazji, lepiej wiedzieć, żeby nie popełnić gafyLilia - jakie jest jej znaczenie? Daje się ją z dwóch okazji, lepiej wiedzieć, żeby nie popełnić gafyCzytaj dalej

Uwagę przykuwa pewien szczegół, który może wywołać duże wzruszenie. Otóż na długiej komodzie i ścianie możemy zobaczyć... liczne zdjęcia zmarłej Anny Przybylskiej.

Na fotografiach widać efekty wspólnych sesji zdjęciowych, gdzie para czule się przytula. Wszędzie są też porozstawiane ramki z licznymi ujęciami aktorki z dziećmi.

Jarosław Bieniuk i poruszające pamiątki

Od niezwykle smutnego wydarzenia, jakim była śmierć Anny Przybylskiej, minęło już 6 lat. Jednak rodzina wciąż pamięta o ukochanej partnerce i matce, i nie rezygnuje z pamiątek po niej w honorowym miejscu pokoju dziennego.

Dodatkowo zarówno Jarosław Bieniuk, jak i jego córka Oliwia, co jakiś czas udostępniają na swoich mediach społecznościowych wspomnienia związane z aktorką.

Przykładowo, piłkarz na jedną z aukcji WOŚP wystawił w ubiegłych latach zdjęcie ukochanej, gdzie pozuje z dziećmi na plaży. Oliwia Bieniuk udostępniła z kolei wzruszający post, w którym wspomina zmarłą mamę.

Poruszające fotografie możecie zobaczyć poniżej.

Źródło: instagram.com/jaretpalmer

Zdjęcie tytułowe pochodzi z oficjalnego Instagrama Jarosława Bieniuka, instagram.com/jaretpalmer, gdzie możecie zobaczyć więcej zdjęć piłkarza i jego rodziny.

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

Salon Jarosława Bieniuka

Zdjęcie pochodzi z oficjalnego Instagrama Jarosława Bieniuka, instagram.com/jaretpalmer, gdzie możecie zobaczyć więcej zdjęć piłkarza i jego rodziny.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News