DomekIOgrodek.pl
Justyna Żyła

Piotr Molecki/East News

Justyna Żyła pokazała dom w Wiśle za milion złotych

23 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Marta Idzikowska

Udostępnij:

Justyna Żyła często dzieli się z internautami swoim życiem prywatnym. Co jakiś czas pokazuje zdjęcia swojego domu, który przypadł jej po rozwodzie z Piotrem Żyłą. Posiadłość warta milion złotych prezentuje się wspaniale!

Justyna Żyła, pomimo kwarantanny, nie ma na co narzekać! Kobieta jest posiadaczką przepięknego domu w Wiśle-Kopydło, którego malownicze położenie wprost zachęca do spacerów i spędzania czasu w naturze.

Kobieta często dzieli się z fanami chwilami spędzonymi w swoim przytulnym gniazdku. Na Instagramie udostępnia wiele zdjęć, na których prezentuje uroki życia w górach.

Justyna Żyła i jej malowniczo położony dom

Obszerny dom przypadł Justynie Żyle po podziale majątku po rozwodzie z byłym mężem, Piotrem Żyłą. Kobieta mieszka tam z dwójką swoich dzieci. Posiadłość mieści się w Wiśle-Kopydło i ponoć warta jest niemal 1 milion złotych.

Celebrytka ku uciesze fanów pokazuje na Instagramie ujęcia przepięknych widoków ze swojego tarasu - trzeba przyznać, że robią ogromne wrażenie! Rozciąga się z niego malownicza sceneria gór i lasów.

Dom ma dwie kondygnacje i posiada poddasze. Jego wielkość jest imponująca - widać, że gwiazda nie może narzekać na komfort życia, a jej dzieci mają mnóstwo miejsca do beztroskiej zabawy.

Justyna Żyła i wnętrza jej domu

Najważniejszym pomieszczeniem w domu jest kuchnia. Celebrytka uwielbia gotować i często fotografuje swoje kulinarne dzieła. Miejsce prezentuje się bardzo stylowo.

Białe szafki świetnie kontrastują z brązowymi akcentami i czarną lodówką. Kuchnię od jadalni oddziela wygodny blat, przy którym można wypić kawę lub zjeść szybkie śniadanie.

Na zdjęciach widoczny jest także bardzo jasny i przestronny salon połączony ze stołem jadalnianym. Widać, że Justyna Żyła stawia w swoich wnętrzach na biel - widoczna jest w większości miejsc, dzięki czemu optycznie powiększa pomieszczenia.

Komfortowym i luksusowym rozwiązaniem jest elegancki kominek, który ogrzewa domowników w chłodne dni - w ostatnim mroźnym czasie na pewno bardzo się przydał!

Źródło: instagram.com/justynazyla

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

  • Kayah musiała pozbyć się mieszkania. Smutne doniesienia

  • „Nasz nowy dom”: mamy zdjęcie nowego domu rodziny, który wcześniej spalono

  • Jak doczyścić przypalony garnek? Genialne sposoby

Podobne artykuły

Domy gwiazd

Mieszkanie Donalda Tuska

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Okazały dom Maryli Rodowicz

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Porządki pod domem Jarosława Kaczyńskiego

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Jak mieszka Marcin Tyszka? Luksusowe wnętrza wyglądają jak z katalogu

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Katarzyna Glinka wykańcza dom. Firmy przedstawiają aktorce rekordowe wyceny

Czytaj więcej >
Magda Narożna

Domy gwiazd

Jak mieszka Magdalena Narożna?

Czytaj więcej >