Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > TV > Kim z zawodu jest Katarzyna Dowbor? Prowadząca "Nasz nowy dom" nie jest dziennikarką
Marta Idzikowska
Marta Idzikowska 03.04.2021 02:00

Kim z zawodu jest Katarzyna Dowbor? Prowadząca "Nasz nowy dom" nie jest dziennikarką

Katarzyna Dowbor
TRICOLORS/East News

Katarzyna Dowbor to kobieta wielu talentów. Nie dość, że doskonale spełnia się w ogrodnictwie, projektowaniu wnętrz, prowadzeniu popularnego show, to jeszcze, jak się okazało, ma zacięcie pedagogiczne. Niezwykle ciekawe jest również jej zainteresowanie seksuologią. Co mówi o tym gwiazda?

Katarzyna Dowbor. Kim jest z zawodu? Prawda zaskakuje

Prowadząca „Nasz nowy dom” wyznała całą prawdę dotyczącą swojego zawodu w wywiadzie z tygodnikiem „Show”. Wypowiadała się wtedy o stanie edukacji seksualnej w naszym kraju, krytykując podejście rządzących.

Kobieta przyznała, że jako pedagog-seksuolog z niepokojem obserwuje, w jaki podchodzi się do tego tematu w Polsce, tym samym wyrządzając szkodę młodym ludziom, którzy nie dostają rzetelnej wiedzy w tej ważnej kwestii.

Jak powiedziała Katarzyna Dowbor, Prawo i Sprawiedliwość chce, aby dzieci było jak najwięcej, a jednocześnie odmawia prowadzenia zajęć edukujących dzieci i młodzież w tym zakresie.

Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że gwiazda jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie była studentką studiów pedagogicznych ze specjalizacją seksuologiczną. Zważając na to, czym zajmuje się teraz, jest to naprawdę ogromne zaskoczenie!

Katarzyna Dowbor. Od pedagoga-seksuologa do uwielbianej prowadzącej „Nasz nowy dom” 

Jak widać, miłość do telewizji i dziennikarstwa wygrała z zamiłowaniem do nauczania, ponieważ Katarzyna Dowbor wybrała pracę w Telewizji Polskiej, w której działała aż 30 lat!

Była autorką bardzo wielu reportaży, prowadziła również popularny program śniadaniowy. Trochę czasu minęło, gdy jej główną miłością i specjalizacją stały się show o domach i ogrodach.

„Ogrodowa Dowborowa” to program, w którym gwiazda mogła popisać się swoją pasją do ogrodnictwa, odwiedzając różne działki, opowiadając o nowinkach związanych z roślinami oraz pokazując widzom piękne miejsca.

Od 2013 roku prowadzi jedno z najpopularniejszych show w Polsce - „Nasz nowy dom”, który przyniósł jej ogromny rozgłos i rzeszę oddanych fanów. 

Źródło: gwiazdy.wpl.pl

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

Tagi: