Joanna Przetakiewicz
TRICOLORS/East News
Marta Idzikowska - 10 Stycznia 2021

Joanna Przetakiewicz pokazała swoją nietypową kuchnię

Joanna Przetakiewicz pochwaliła się ostatnio wnętrzem swojej kuchni. Projektantka lubi wymyślne wnętrza i ozdoby. Doskonale widoczne jest to również w przypadku aranżacji jej kuchni. Pomieszczenie jest czarno-białe, w wielu miejscach pojawiają się geometryczne, nieco hipnotyzujące wzory.

Joanna Przetakiewicz to polska projektantka mody i businesswoman, która może pochwalić się znakomitym wyczuciem gustu. Gwiazda często uchyla rąbka tajemnicy i dzieli się z fanami życiem prywatnym, a także wyglądem swoich domowych wnętrz.

Ostatnio kobieta postanowiła opublikować zdjęcia kuchni, która wygląda dość kontrowersyjnie i z racji swojej intensywności wzorów, nie każdemu może się spodobać.

Kuchnia Joanny Przetakiewicz utrzymana w dwóch kolorach

Na fotografiach udostępnionych przez gwiazdę, możemy zobaczyć, że kuchnia bardzo konsekwentnie utrzymana jest jedynie w dwóch barwach - czerni i bieli. Jedynie granitowy blat nieco przełamuje narzuconą kolorystykę.

Joanna Przetakiewicz w opisie pod postem wychwala zalety zastosowania w pomieszczeniach tych dwóch barw, podkreślając, że ich użycie zawsze kojarzyć się będzie z minimalizmem, elegancją i wyrafinowaniem.

5 roślin, które powinieneś wysiać w styczniu. Lepiej zacząć już teraz, to bardzo ważne5 roślin, które powinieneś wysiać w styczniu. Lepiej zacząć już teraz, to bardzo ważneCzytaj dalej

Niezwykle zaskakująca jest podłoga - wybór takiego mocnego, geometrycznego wzoru jest bardzo odważny. Widać, że gwiazda lubi ryzykowne rozwiązania w kwestii aranżacji swojego domu.

Zastawa Joanny Przetakiewicz, która hipnotyzuje

Projektantka prezentuje porozstawianą po całej kuchni zastawę, która dalej konsekwentnie utrzymana jest w odcieniu czerni i bieli. Talerze, dzbanki i kubki dają nieco hipnotyzujący efekt rodem z „Alicji w Krainie Czarów”.

Gwiazda tłumaczy, że bardzo lubi takie nietypowe połączenia w kwestii wzorów. Dzięki zestawianiu błysku, matu i bardzo mocnych wzorów, jest w stanie osiągnąć trójwymiarowy efekt, który jest dla niej fascynujący.

Fanom Joanny Przetakiewicz bardzo podoba się jej kuchnia - nie szczędzą słów zachwytu.

- Moja ulubiona kolorystyka. A zastawa jest cudna! - chwali jedna z fanek.

Jak wam się podoba wystrój w kuchni Joanny Przetakiewicz? Piękny i przytulny, czy jednak trochę zbyt intensywny i psychodeliczny?

Źródło: instagram.com/joannaprzetakiewicz

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

Kuchnia Joanny Przetakiewicz
Zdjęcia są screenami pochodzącymi z Instagrama Joanny Przetakiewicz, gdzie możecie obejrzeć więcej ujęć jej kuchni. instagram.com/joannaprzetakiewicz
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News