Michał Wiśniewski
youtube.com/Plejada
Marta Idzikowska - 22 Marca 2021

Michał Wiśniewski pokazał rezydencję. Gościł w domu Violettę Villas

Michał Wiśniewski postanowił podzielić się z fanami niezwykłym wydarzeniem, które miało miejsce w 2007 roku w jego rezydencji. Wtedy też gwiazdor zaprosił na kolację wigilijną największą gwiazdę polskiej estrady, Violettę Villas. Ugościł ją w iście królewskim stylu, tym bardziej że wnętrza jego domu przypominały prawdziwy pałac. Zobaczcie niesamowite zdjęcia z wnętrza jego domu!

Michał Wiśniewski to postać wiodąca niezwykle barwne, ale i kontrowersyjne życie. Piosenkarz lubi powracać wspomnieniami do ważnych dla siebie chwil, którymi z sentymentem dzieli się z fanami w mediach społecznościowych.

Ostatnio powrócił do wyjątkowo pamiętnej chwili w swoim życiu - w 2007 roku wokalista zaprosił na kolację wigilijną do swojego domu samą Violettę Villas!

Michał Wiśniewski ugościł w swoim domu Violettę Villas. Niesamowite wspomnienia

- Z wielkim sentymentem wspominam ten moment. Gościłem w domu największą divę polskiej muzyki. Byliśmy tuż od nagrania kolejnego wielkiego przeboju: Kocham Życie. Niestety już więcej jej nie posłuchamy - wyznaje Michał Wiśniewski.

Jak wspomina gwiazdor w swojej książce, pomiędzy nim a piosenkarką wytworzyła się silna więź. Wokalista, wiedząc w jak fatalnych warunkach mieszka muzyczna legenda, miał nawet zaoferować jej... nowy dom! Niestety, Villas odmówiła.

Tysiące pająków w Australii ucieka przed powodzią. Obsiadają ogrodzenia i nacierają na ogrodyTysiące pająków w Australii ucieka przed powodzią. Obsiadają ogrodzenia i nacierają na ogrodyCzytaj dalej

Przyjęła natomiast zaproszenie na kolację wigilijną urządzoną w rezydencji Wiśniewskich. Trzeba przyznać, że ugościli ją w prawdziwie królewskim stylu. Na stole możemy zobaczyć elegancką zastawę, a wnętrza były przepięknie przystrojone na tę okoliczność.

- Fajne jest to, że wszyscy o niej zapomnieli, a Ty jako jedyny chciałeś Królowej pomóc. Wielki szacunek za to z mojej strony- skomentowała fotografię jedna z fanek.

Michał Wiśniewski pokazał wnętrza rezydencji. Niesamowity wystrój

Michał Wiśniewski dość rzadko umieszcza fotografie, na których obejrzeć można wnętrza jego legendarnego domu. Na starych zdjęciach możemy jednak dojrzeć splendor, jakim emanowała jego willa.

W holu widzimy piękne marmury, którymi wyłożona jest podłoga i schody. Balustrada jest bardzo bogato zdobiona - w jednym miejscu pojawia się nawet elegancka rzeźba.

W jadalni z kolei widzimy meble, które z wyglądu przypominają antyki. Można się zachwycić pałacowymi krzesłami obitymi szlachetną tkaniną oraz pasującą do nich klasyczną komodą.

Michał Wiśniewski

Zdjęcie pochodzi z profilu na Instagramie Michała Wiśniewskiego @m_wisniewski1972, gdzie możecie zobaczyć cały wpis i komentarze.

Michał Wiśniewski

Zdjęcie pochodzi z profilu na Instagramie Michała Wiśniewskiego @m_wisniewski1972, gdzie możecie zobaczyć cały wpis i komentarze.

Źródło: party.pl

Zdjęcie tytułowe pochodzi z kanału na youtube Plejada, gdzie możecie zobaczyć wywiad z Michałem Wiśniewskim.

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News