DomekIOgrodek.pl
Michał Wiśniewski

youtube.com/Plejada

Michał Wiśniewski pokazał rezydencję. Gościł w domu Violettę Villas

22 Marca 2021

Autor tekstu:

Marta Idzikowska

Udostępnij:

Michał Wiśniewski postanowił podzielić się z fanami niezwykłym wydarzeniem, które miało miejsce w 2007 roku w jego rezydencji. Wtedy też gwiazdor zaprosił na kolację wigilijną największą gwiazdę polskiej estrady, Violettę Villas. Ugościł ją w iści

Michał Wiśniewski to postać wiodąca niezwykle barwne, ale i kontrowersyjne życie. Piosenkarz lubi powracać wspomnieniami do ważnych dla siebie chwil, którymi z sentymentem dzieli się z fanami w mediach społecznościowych.

Ostatnio powrócił do wyjątkowo pamiętnej chwili w swoim życiu - w 2007 roku wokalista zaprosił na kolację wigilijną do swojego domu samą Violettę Villas!

Michał Wiśniewski ugościł w swoim domu Violettę Villas. Niesamowite wspomnienia

- Z wielkim sentymentem wspominam ten moment. Gościłem w domu największą divę polskiej muzyki. Byliśmy tuż od nagrania kolejnego wielkiego przeboju: Kocham Życie. Niestety już więcej jej nie posłuchamy - wyznaje Michał Wiśniewski.

Jak wspomina gwiazdor w swojej książce, pomiędzy nim a piosenkarką wytworzyła się silna więź. Wokalista, wiedząc w jak fatalnych warunkach mieszka muzyczna legenda, miał nawet zaoferować jej... nowy dom! Niestety, Villas odmówiła.

Przyjęła natomiast zaproszenie na kolację wigilijną urządzoną w rezydencji Wiśniewskich. Trzeba przyznać, że ugościli ją w prawdziwie królewskim stylu. Na stole możemy zobaczyć elegancką zastawę, a wnętrza były przepięknie przystrojone na tę okoliczność.

- Fajne jest to, że wszyscy o niej zapomnieli, a Ty jako jedyny chciałeś Królowej pomóc. Wielki szacunek za to z mojej strony - skomentowała fotografię jedna z fanek.

Michał Wiśniewski pokazał wnętrza rezydencji. Niesamowity wystrój

Michał Wiśniewski dość rzadko umieszcza fotografie, na których obejrzeć można wnętrza jego legendarnego domu. Na starych zdjęciach możemy jednak dojrzeć splendor, jakim emanowała jego willa.

W holu widzimy piękne marmury, którymi wyłożona jest podłoga i schody. Balustrada jest bardzo bogato zdobiona - w jednym miejscu pojawia się nawet elegancka rzeźba.

W jadalni z kolei widzimy meble, które z wyglądu przypominają antyki. Można się zachwycić pałacowymi krzesłami obitymi szlachetną tkaniną oraz pasującą do nich klasyczną komodą.

Zdjęcie pochodzi z profilu na Instagramie Michała Wiśniewskiego @m_wisniewski1972, gdzie możecie zobaczyć cały wpis i komentarze.

Zdjęcie pochodzi z profilu na Instagramie Michała Wiśniewskiego @m_wisniewski1972, gdzie możecie zobaczyć cały wpis i komentarze.

Źródło: party.pl

Zdjęcie tytułowe pochodzi z kanału na youtube Plejada, gdzie możecie zobaczyć wywiad z Michałem Wiśniewskim.

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

  • Genialny trik ze skórką od banana. Cudownie działanie na rośliny

  • „Nasz nowy dom”: Takiego grzyba na ścianie Katarzyna Dowbor jeszcze nie widziała

  • Jak pozbyć się zapachu papierosów z domu? Zaskakujące rozwiązanie

Podobne artykuły

Agata Kornhauser-Duda

Domy gwiazd

Agata Kornhauser-Duda pokazała swój pokój i choinkę

Czytaj więcej >
Dom Krzysztofa Krawczyka

Domy gwiazd

Krzysztof Krawczyk - dom

Czytaj więcej >
Joanna Koroniewska

Domy gwiazd

Joanna Koroniewska pokazała choinkę

Czytaj więcej >
Kim Kardashian

Domy gwiazd

Kim Kardashian przystroiła dom na Boże Narodzenie

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek

Domy gwiazd

Katarzyna Cichopek pokazała swoją choinkę

Czytaj więcej >
Kamil Stoch

Domy gwiazd

Kamil Stoch pokazał swój dom

Czytaj więcej >