Monika Zamachowska
Piotr Molecki/East News
Marta Idzikowska - 4 Kwietnia 2021

Monika Zamachowska przemeblowała mieszkanie po mężu. Nowe elementy wystroju

Monika Zamachowska już od jakiegoś czasu mieszka sama po wyprowadzce męża Zbigniewa. Gwiazda nie powiedziała wprost, że nie są już razem, jednak jej wymowne wpisy pokazują bardzo wiele. Ostatnio przemeblowała mieszkanie, zapełniając puste miejsca po dawnej miłości.

Monika Zamachowska po rozstaniu nie zatrzymała się w miejscu. Dzielnie idzie do przodu, rozwijając się zawodowo oraz dbając o spokój ducha. Postanowiła również zmienić nieco wystrój mieszkania, tak, aby zatrzeć ślady przeszłości.

Monika Zamachowska przemeblowała mieszkanie. Co zawisło na miejscu dawnego obrazu Zbigniewa?

Pierwszą zmianą, która rzuca się w oczy, jest całkiem nowy obraz należący do gwiazdy. Znajduje się na nim sukienka w czerwone róże, które mają symbolizować nowy początek w życiu kobiety.

Dziennikarka zdradziła, że malunek dostała od przyjaciela, natomiast znajoma powiedziała jej, że sukienka wygląda jak zbroja. Może być to znak, że Monika Zamachowska powinna zaopatrzyć się w tym czasie w dużo siły.

Czy celebrytka chce w ten sposób zagospodarować przestrzeń po obrazie, który zabrał ze sobą Zbigniew? Wiele na to wskazuje.

Katarzyna Cichopek pokazała świąteczny stół. Została skrytykowana przez fanówKatarzyna Cichopek pokazała świąteczny stół. Została skrytykowana przez fanówCzytaj dalej

Monika Zamachowska zapełnia puste miejsca po rzeczach męża. Po pianinie nie ma ani śladu

Inny post, który pokazuje zmiany we wnętrzu, to kadr ukazujący salon gwiazdy. Jak sama napisała, zdjęcie wykonała na specjalne prośby internautów, którzy bardzo chcieli się dowiedzieć, co znajdzie się w „tym miejscu po pianinie”.

W pokoju widzimy gustowną białą komodę, wygodny szary fotel z poduszkami w swojskie wzory, lampę stojącą oraz regały na książki. Nie brakuje również elementów takich jak zdjęcia w ramkach i inne ozdoby ścienne.

Na szarym dywanie znajduje się Monika Zamachowska, która w sportowym stroju ćwiczy jogę i medytuje. Tym samym „wbija ona szpilę” mężowi, pokazując, że miejsce po nim zapełniła spokojem i dbaniem o siebie.

Monika Zamachowska - jak spędza święta w domu?

Dziennikarka ostatnio bardzo chętnie dzieli się z fanami swoją codziennością. Pokazała fanom stół świąteczny, na którym znajdują się trzy ciasta, w tym apetycznie wyglądająca babka.

Kobieta zaprezentowała również fragment mieszkania, gdzie widoczny jest świeży bukiet róż na białym obrusie. W dali widać rośliny doniczkowe, w tym storczyk.

Źródło: instagram.com/monikazamachowska

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News