DomekIOgrodek.pl > Wnętrza > Można się bardzo zdziwić, w jakich warunkach mieszka Ola Kwaśniewska. Trudno tu szukać luksusu i przepychu
Patrycja Grzebyk
Patrycja Grzebyk 20.11.2023 16:57

Można się bardzo zdziwić, w jakich warunkach mieszka Ola Kwaśniewska. Trudno tu szukać luksusu i przepychu

Ola Kwaśniewska
Instagram / aleksandraleksandrowna

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach wprowadzili się w 2013 roku do świeżo wybudowanego domu. Jest zaprojektowany z klasą i smakiem. Drobne elementy sprawiają, że wnętrza mają unikatowy charakter.

Dom Oli Kwaśniewskiej znajduje się na warszawskim Wilanowie i jest otoczony gęstym ogrodem. Jak wygląda kuchnia? Co znajdziemy w salonie? Trzeba przyznać, że 180-metory dom robi wrażenie.

Jak mieszka Ola Kwaśniewska z mężem?

Aleksandra Kwaśniewska wraz z mężem w luksusowej warszawskiej dzielnicy mieszkają już 10 lat. Jednak ich dom różni się od wielu nieruchomości innych gwiazd. Przede wszystkim bije od niego ciepło. Został zaprojektowany i urządzony ze smakiem.

Wraz z Olą Kwaśniewską i Kubą Badachem mieszkają dwa psy. Całą posiadłość otacza ogród, a w ciepłe dni mogą cieszyć się czasem spędzanym na drewnianym tarasie. Czas na zewnątrz umila im gra w piłkarzyki. Jak wyglądają wnętrza?

Dom Aleksandry Kwaśniewskiej jest przede wszystkim przytulny. Co takiego znajdziemy w salonie i na jakie wykończenie para zdecydowała się w kuchni? Drobne elementy dodają wnętrza charakteru. 

Przytulny salon i imponująca biblioteczka w domu Oli Kwaśniewskiej

Aleksandra Kwaśniewska i jej mąż postawili na praktyczne i wygodne rozwiązania w ich domu. Do salonu wybrali dużą, szarą kanapę, którą zdobią kolorowe poduchy. To idealne miejsca na jesienne wieczory.

Salon jest w domu Oli Kwaśniewskiej również jadalnią. Znalazło się w nim miejsce na drewniany stół i krzesła. Natomiast jedną ze ścian zajmuje biała biblioteczka. Drobne szczegóły w postaci żółtych półek i lampy w tym samym kolorze sprawiają, że wnętrze jest spójne.

W posiadłości Kuba Badach ma swoje własne studio, które jednocześnie jest pokojem gier. Jak wygląda sypialnia pary? Została usytuowana w idealnym miejscu w domu. Co w niej takiego wyjątkowego?

Niezwykła sypialnia w posiadłości Oli Kwaśniewskiej

Głównym elementem w sypialni Oli Kwaśniewskiej jest duże łóżko z materiałowym zagłówkiem. Ściany są jasne, a przez okno o poranku do środka wpadają promienie słońca. To przepisy na pobudkę.

Kolejnym pomieszczeniem jest kuchnia. Zostały w niej połączone dwa rodzaje frontów — białe na wysoki połysk oraz matowe szaro-zielone. Dzięki temu pomieszczenie ma unikatowy charakter.  

Zobacz też: