Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Łazienka > Nie oddała mu za remont łazienki. Wparował do niej z młotem w rękach
Patrycja Grzebyk
Patrycja Grzebyk 13.09.2023 19:15

Nie oddała mu za remont łazienki. Wparował do niej z młotem w rękach

Remont łazienki
Materiał YouTube na kanale ViralHog

Mężczyzna nie otrzymał zapłaty za remont łazienki, więc postanowił pozbyć się owoców swojej pracy. Ta sytuacja wydarzyła się w Kolorado w Ameryce. Właścicielka była przerażona, kiedy wszedł do jej domu z młotem.

Filmik, na którym Amber Trucke nagrała, jak robotnik demoluje łazienkę, trafił do Internetu. Kobieta nie zapłaciła mężczyźnie, ponieważ nie była zadowolona z jego pracy. Niżej zdradzamy więcej.

Nie zapłaciła za remont. Wykonawcy się to nie spodobało

Amber Trucke z Kolorado zdecydowała się na remont łazienki. Postanowiła zatrudnić specjalistę. Kobieta z początku postanowiła zapłacić pierwszą ratę za remont w wysokości 3330 dolarów.

W całości remont łazienki miał wynieść 7555 dolarów. W przeliczeniu na złotówki to około 29 700 zł. Z kolejną ratą Amber Trucke postanowiła zaczekać. Nie była zadowolona z wykonanej do tej pory pracy.

Amber Trucke obserwowała kolejne etapy pracy. Niestety końcowy efekt wciąż nie spełniał jej oczekiwań. Właśnie dlatego kobieta nie zdecydowała się zapłacić całości. W dalszej Amber Trucke wyjaśnia swój punkt widzenia.

Remont łazienki
Materiał YouTube na kanale ViralHog

Mężczyzna wpadł do jej domu z młotem

Amber Trucke długo zwlekała z opłaceniem drugiej raty. Mężczyzna wykonujący zlecenie nie wytrzymał i postanowił zniszczyć remontowaną łazienkę. Wszedł do jej mieszkania z młotem w ręce. Kobieta tłumaczy, czemu nie zapłaciła na czas.

- Chciałam otworzyć drzwi, zobaczyć tę łazienkę i być naprawdę podekscytowana, ale zamiast tego, i nie będę kłamać, patrzyłam na to i nie wyglądało to dla mnie dobrze. To było okropne uczucie - wyjaśnia Amber Trucke  w rozmowie z Insiderem.

Amber Trucke postanowiła nagrać całe zajście. Była zbyt przerażona, żeby interweniować. Postanowiła też pokazać efekty remontu łazienki w mediach społecznościowych. Niżej opowiemy, co o remoncie myślą internauci. 

Co o remoncie myślą internauci?

Wiele osób zgodziło się z Amber Trucke i przyznało, że remont łazienki był źle zrobiony. W niektórych miejscach płytki były nierówne, a w innych brakowało zaprawy. Kobieta postanowiła całą sprawę zgłosić do sądu.

Poniżej filmik z zajścia, który postanowiła nagrać Amber Trucke. Terry Gregory wykonujący remont łazienki demoluje pomieszczenie.

Powiązane
Materiały promocyjne
Przygotowanie do zbiorów: jakie narzędzia powinien mieć każdy ogrodnik?
Prodiż
O tych kuchennych sprzętach krążą legendy. Jeśli jesteś smakoszem, zdobędziesz 10/10