Paweł Kukiz
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Marta Idzikowska - 15 Lutego 2021

Psy zniszczyły dom Pawła Kukiza

Paweł Kukiz poinformował na swoim Facebooku o przykrym wydarzeniu w swoim domu. Otóż jego cztery psy przyczyniły się do dużych zniszczeń m.in. w domowym studiu polityka i piosenkarza. Mężczyzna zamieścił zdjęcie zdewastowanego pomieszczenia. „Horror, straszne...” - podsumował.

Jak widać, takie sytuacje nie omijają także sławnych i bogatych. Paweł Kukiz poinformował za pośrednictwem Facebooka o dość niecodziennej sytuacji, która miała miejsce w jego domu.

Otóż doszło tam do znacznych zniszczeń, których autorami są pupile polityka. Mężczyzna nie wytrzymał i postanowił podzielić się z internautami szczegółami wypadku.

Paweł Kukiz i zniszczony przez czworonogi dom

Widać, że poniedziałkowy poranek zaczął się fatalnie dla Pawła Kukiza. Polityk po przebudzeniu musiał zmierzyć się z porażającym widokiem zniszczeń, jakie poczyniły jego cztery rasowe psy.

Jak się okazało, wszystko wydarzyło się za sprawą suczki Zeeny, która obecnie ma cieczkę. Wpłynęło to na pozostałe czworonogi, które pod wpływem instynktów zdemolowały dom i pogryzły ściany.

Małopolska kurator oświaty dostała mieszkanie komunalneMałopolska kurator oświaty dostała mieszkanie komunalneCzytaj dalej

- Oprócz Zeenki w domu 3 psy... Chłopcy... Dramat.Owczarek Drako w szale.... Rozwalił mi pół studia, w którym zamknąłem go na noc, bo mróz. Dwa yorki też zakochane - opisuje sytuacje załamany Paweł Kukiz.

Paweł Kukiz i problem z psami

Niestety, mimo całej miłości dla swoich psów mężczyzna musiał sam zmierzyć się z przykrymi skutkami. A zniszczenia są niestety znaczne...

- Łbem w szybę walił, pogryzł wszystko, co możliwe - zrelacjonował Kukiz.

Żona polityka poszła do pracy, dlatego z samego rana musiał sam zająć się naprawianiem szkód i porządkami. Zamieścił nawet zdjęcie zdewastowanej framugi, którą zajadał się owczarek Drako. Ostatecznie jednak polityk obrócił wszystko w żart i „wybaczył” swoim podopiecznym.

- Myślałem, że zabiję jak rano tam wszedłem, ale przypomniała mi się młodość - przyznał Paweł Kukiz.

Źródło: facebook.com/kukizpawel

W domu mam horror.... Zeena, dziewczynka, czarny owczarek ma "te dni".... Oprócz Zeenki w domu 3 psy... Chłopcy......

Opublikowany przez Paweł Kukiz Poniedziałek, 15 lutego 2021

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News