Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Programy telewizyjne > Pierwszy raz w historii programu "Nasz nowy dom". Nikt się nie spodziewał
Paulina Korzec
Paulina Korzec 22.05.2024 15:52

Pierwszy raz w historii programu "Nasz nowy dom". Nikt się nie spodziewał

Elżbieta Romanowska w "Nasz nowy dom"
Fot. Instagram/nasznowydom

Widzowie programu “Nasz Nowy Dom” są przyzwyczajeni do wzruszeń i nagłych zwrotów akcji. Ale takiego obrotu spraw, jak w najnowszym odcinku nikt nie mógł się spodziewać.

Ekipa z Polsatu dziarsko zabrała się do pracy, by pomóc pani Agacie i jej dzieciom, niestety prace zostały nagle przerwane. Co takiego wydarzyło się na planie nowego odcinka programu?

Echa przeszłości

Pani Agata, którą poznajemy w najnowszym odcinku “Nasz Nowy Dom” była kiedyś lubianą nauczycielką, pełną energii i zapału do pracy. Wszystko zmienił tragiczny wypadek, na skutek którego uczestniczka programu do dzisiaj ma trudności z poruszaniem się.

Na ten fatalny incydent nałożyły się problemy rodzinne związane ze śmiercią ojca córki pani Matyldy oraz z burzliwym związkiem z nowym partnerem. Wszystko to doprowadziło panią Matyldę na skraj rozpaczy. Kobieta od lat choruje na depresję i zaburzenia z nią związane.

Rozbita rodzina

Pani Agata jest mamą dwójki dzieci. W obliczu licznych trudności, z jakimi musiała się mierzyć, nie była w stanie zapewnić starszemu dziecku fachowej pomocy. Córka pani Agaty, Matylda, trafiła do ośrodka wychowawczego, gdzie mogła liczyć na profesjonalne wsparcie.

Teraz jednak rodzina chce być znowu razem i na nowo budować swoją relację.

Tęsknię za domem - zwierzyła się w programie Matylda.

Aby tak się stało, konieczny jest remont mieszkania, który przystosuje lokum do potrzeb osoby z niepełnosprawnością oraz pomoże odmienić wnętrza, które na każdym kroku przypominają domownikom o traumach z przeszłości.

Czegoś takiego widzowie jeszcze nie widzieli

Ekipa z Polsatu dziarsko wzięła się do pracy, chcąc pomóc stanąć rodzinie pani Matyldy na nogi. Zaskoczoną uczestniczkę odwiedził nawet znany aktor, Marcin Bosak, który postanowił wesprzeć kobietę w jej walce z depresją, z którą sam również się zmagał.

Kiedy jednak remont trwał w najlepsze, ekipa "Nasz nowy dom" dostała nieoczekiwaną wiadomość. Pierwsze raz w historii programu konieczne było przerwanie prac.

Co z remontem?

To będzie odcinek inny niż wszystkie - stwierdziła zszokowana Elżbieta Romanowska na planie nowego odcinka “Nasz Nowy Dom”.

Prowadzącą czekała trudna rozmowa z panią Matyldą. Sytuacja jeszcze bardziej się skomplikowała.

Tata synka nie wyraził zgody na udział syna w programie - powiedziała przez łzy uczestniczka.

Jak potoczą się dalsze losy rodziny pani Matyldy i czy remont zostanie ukończony? Przekonamy się już dzisiaj, 22 maja, o godzinie 20:05 w Polsacie.

Zdjęcie wyróżniające pochodzi z profilu Nasz Nowy Dom na Instagramie.

Zobacz także: