Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Domy gwiazd > Rodzina Ivana Komarenki mieszkała w przykrych warunkach. Gwiazdor bardzo im pomógł
Weronika Dadok
Weronika Dadok 10.04.2022 10:10

Rodzina Ivana Komarenki mieszkała w przykrych warunkach. Gwiazdor bardzo im pomógł

ivan EA
TRICOLORS/East News

Życie Ivana Komarenki nie zawsze było usłane różami. Okazuje się, że musiał on wiele poświęcić, aby poprawić byt swojej rodziny, której dom pozostawiał wiele do życzenia. Starą posiadłość zamienił na piękny dom pod Moskwą. Dziś, ciężko uwierzyć, ile przeszedł i z czym przyszło mierzyć się jego rodzinie, a także jemu.

Ivan Komarenko wiele poświęcił dla domu swojej mamy

Za zarobione ciężką pracą złotówki Ivan Komarenko postanowił kupić ruble, a za nie piękny dom dla swojej mamy. W poprzednim bowiem nie było ani kanalizacji, ani toalety, a zimą, z powodu niskich temperatur rodzina musiała mierzyć się z zamarzającą wodą.

W pewnym momencie jednak ich życie się odmieniło, a wszystko dzięki gwiazdorowi, który postanowił im pomóc w tej kwestii. W związku z przeprowadzką do Lipecka, Ivan Komarenko mógł częściej ich odwiedzać, podróż była znacznie krótsza i tańsza.

Całość posiadłości ma 80 metrów, w domu są trzy pokoje, kuchnia, łazienka i toaleta. Wokół rozpościera się piękny widok - mają bowiem ogród z owocowymi drzewami. "Mama już czeka na wiosnę, bo chce zobaczyć kwitnące drzewa. Do tej pory nie może uwierzyć w to, że tu mieszka. Ciągle popłakuje ze szczęścia i mówi, że nawet o tym nie śniła. Ten dom to podziękowanie za to, co mama dla mnie zrobiła. Kiedyś to ona mnie wspierała, teraz przyszła kolej na mnie" - opowiedział kilka lat temu Ivan Komarenko. Źródło: rozrywka.dziennik.pl, Fakt.pl

Artykuły polecane przez redakcję Domek i ogródek:

1. Katarzyna Dowbor płakała na planie. Co się stało?

2. Co najbardziej szkodzi astmatykom w domu? Kilka ważnych informacji

3. Nie wyrzucaj nasion papryki, można wykorzystać je w świetny sposób

Tagi: