Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Programy telewizyjne > Romanowska zdradziła sekret programu "Nasz nowy dom"
Patrycja Grzebyk
Patrycja Grzebyk 04.03.2024 14:10

Romanowska zdradziła sekret programu "Nasz nowy dom"

Ela Romanowska
Fot. Instagram.com/@elaromanowska

Szykuje się kolejny sezon „Nasz nowy dom” z Elżbietą Romanowską w roli prowadzącej. W mediach społecznościowych trwa kampania promocyjna programów, które wystartują w wiosennej ramówce. Czego możemy się spodziewać?

Tym razem możemy spodziewać się aż dwóch odcinków w tygodniu. Ela Romanowska wraz z ekipą zdradzili kilka smaczków z planu. Dlaczego prowadząca zarzuciła Martynie Kupczyk kłamstwo?

Nowy sezon „Nasz nowy dom" startuje w tę środę!

Fani „Nasz nowy dom” już w tym tygodniu będą mogli zobaczyć nową odsłonę show. W rolki prowadzącej ponownie zobaczymy Elę Romanowską, jednak w polsatowskim programie o remontach czeka nas kilka zmian.

Pierwszą zmianą jest czas emisji programu. Widzowie będą mogli się tym razem cieszyć aż dwoma odcinkami w tygodniu. Program startuje 6 marca, czyli w tę środę. Kolejny odcinek zostanie wyemitowany następnego dnia w czwartek 7 marca.

Fani programu będą mogli zobaczyć, jak ekipa remontowa pomaga osobom mieszkającym w trudnych warunkach. W ramach nadchodzącej premiery nowego sezonu ruszyła promocja w mediach społecznościowych. Co zdradziła Ela Romanowska i Martyna kupczyk?

Ela Romanowska, Nasz nowy dom
Instagram / Nasz nowy dom

Ile tak naprawdę trwa remont w „Nasz nowy dom"?

Na profilu „Nasz nowy dom” na Instagramie pojawiły się rozmowy z ekipą remontową, architektami i Elą Romanowską. Prowadząca w jednym z nagrań zarzuciła Martynie Kupczyk kłamstwo.

- To jest pytanie, które słyszę najczęściej i odpowiadam tak: ten remont trwa tylko pięć dni - zaczęła na jednym z filmików Martyna Kupczyk, jednak po chwili przerwała jej Ela Romanowska.

- Ale co ty kłamiesz? Jakie pięć dni? Pierwszego dnia spotykamy rodzinę, możemy co najwyżej wynieść rzeczy - zauważyła prowadząca „Nasz nowy dom”.

Co czeka nas w najnowszym sezonie?

Poza większą liczbą odcinków możemy spodziewać się niezwykłych metamorfoz. W nowej odsłonie „Nasz nowy dom" mają wrócić też wizualizacje graficzne wnętrz, za którymi tęsknili fani programu.

Martyna Kupczyk zdradziła, że na planie było naprawdę dużo pracy. Jednak widzowie mogą spodziewać się całkiem nowych projektów, nowych rodzin i niezwykłych realizacji. 

Zobacz także: