Salon
pixy.org/autor nieznany (CC0 Domena publiczna)
Marta Idzikowska - 19 Stycznia 2021

Pokazali kanapę roku 2021. Największy hit

W tym roku zdecydowaną królową salonów i pokojów wypoczynkowych będzie sofa „Togo”. Jest to bardzo specyficzna kanapa, która z wyglądu przypomina nieco psa rady Shar pei lub pogniecioną poduszkę. Została okrzyknięta hitem roku 2021!

W roku 2021 warto zainwestować w wygodne meble do salonu - w końcu spędzamy w nim tyle czasu ze względu na pandemię, że warto zadbać o najwyższy komfort.

Na szczęście internet, a szczególnie Instagram, mogą nam pomóc w wyborze odpowiedniej kanapy. Ostatnio wielkim hitem sieci okazał się model „Togo”.

Sofa „Togo” - model z lat 70. wrócił do łask

Co ciekawe, ten model kanapy nie jest niczym nowym! Był popularny już w latach 70., kiedy to miał swoją premierę.

Zaprojektował ją Michel Ducaroy, francuski artysta, który poproszony został o to przez markę Ligne Roset. Niestety potem sofa na długie lata poszła w zapomnienie, ale niedawno ponownie zaczęła robić furorę!

Poczta Polska ściga dłużników, chodzi o ważną domową opłatę. Większość Polaków nie płaciPoczta Polska ściga dłużników, chodzi o ważną domową opłatę. Większość Polaków nie płaciCzytaj dalej

Sofa „Togo” - hit roku 2021

Ten model świetnie sprawdzi się w każdym wnętrzu, jednak najlepiej pasuje do tych nowoczesnych i minimalistycznych. Jej wygląd jest tak charakterystyczny, że będzie to genialne przełamanie każdej aranżacji.

Kanapa „Togo” przypomina nieco pomarszczoną skórę psa rasy Shar pei - bardzo podobnie układa się w fałdki. Wielu porównuje ją również do bardzo pogniecionej poduszki.

Niezwykła struktura sofy wynika z zastosowania kombinacji pianek poliuretanowych, dzięki którym odpoczynek na jej powierzchni jest genialnym relaksem i odciążeniem dla kręgosłupa.

Sofa „Togo” - możesz wybrać różne opcje

Cena „Togo” mieści się zwykle w kilku tysiącach złotych. Jest to kultowy designerski mebel, za który warto zapłacić nieco więcej - ta inwestycja się zwróci, ponieważ jest on bardzo wytrzymały!

Sofę możemy dostać w różnych wymiarach i kombinacjach. Krótkie, długie, z podłokietnikami lub bez. Dostępne są również elementy narożne czy mniejsze fotele.

Źródło: stylzycia.radiozet.pl

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News