Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Aktualności > Ta funkcja karty Moja Biedronka zostanie wyłączona 18 listopada. Lepiej się pospiesz
Kamil Świętek
Kamil Świętek 13.11.2023 13:12

Ta funkcja karty Moja Biedronka zostanie wyłączona 18 listopada. Lepiej się pospiesz

Moja Biedronka
Marek BAZAK/East News, YouTube/Gruziński po polsku

Karta Moja Biedronka to bardzo przydatne rozwiązanie, jeśli robicie regularnie zakupy w tym dyskoncie. Pozwala ona na korzystanie z rabatów i zbieranie naklejek na Mocniaki, które można wymienić potem na książeczki, lub pluszaki.

Jednakże pewna funkcja karty Moja Biedronka będzie aktywna jedynie do 18 listopada. Jeśli chcecie z niej skorzystać, czym prędzej udajcie się na zakupy. Po tej dacie, będziecie musieli czekać kolejne kilka miesięcy na kolejną edycję biedronkowych promocji.

Funkcjonalność karty Moja Biedronka

Jeśli regularnie robicie zakupy spożywcze w Biedronce, korzystnie z karty Moja Biedronka, z pewnością nie jest wam obce. Dzięki niej możecie skorzystać z wielu promocji dostępnych jedynie dla klientów z kartą lojalnościową.

Promocje te bywają naprawdę atrakcyjne. Poza znanymi obniżkami przy zakupie kilku sztuk tych samych produktów, korzystając z karty Moja Biedronka, możecie zakupić na przykład mięso w bardzo atrakcyjnej cenie.

Karta Moja Biedronka umożliwia również zbieranie punktów i naklejek, które później można wymienić na nagrody. Pewnie wiecie, jaka akacja promocyjna trwa już od sierpnia w Biedronce. Dokładnie tak – „Gang Mocniaków” dołączył do rodziny biedronkowych pluszaków.

Koniec akcji „Gang Mocniaków”

„Gang Mocniaków” to akcja marketingowa prowadzona przed Biedronkę, trwająca już od sierpnia. Za każde wydane 69 zł klienci mogą otrzymać jedną naklejkę „Gangu Mocniaków". Oczywiście, naklejki można uzyskać także, spełniając określone warunki akcji, takie jak:

  • zakup jakiegokolwiek warzywa i owocu w ramach wydanych 69 zł;
  • zakup produktu z oferty „Mocny wybór” lub „Kupuj i zyskaj extra naklejki” w ramach wydanych 69 zł;
  • prawidłowe rozwiązanie quizu w aplikacji Biedronki.

Naklejki mogą uzyskać oczywiście wyłącznie posiadacze karty Moja Biedronka, którzy zeskanują przy kasie aplikację w ramach zakupów za minimum 69 zł. Jeśli nie wiedzieliście o tej akcji, mamy dla was złe wieści. Akcja „Gang Mocniaków” trwa jedynie do 18 listopada.

Jak skorzystać z akcji „Gang Mocniaków”?

Za zebrane naklejki możecie uzyskać bardzo atrakcyjne nagrody, skierowane do najmłodszych konsumentów. Jeśli zbierzecie 60 naklejek, otrzymacie za darmo pluszaka z „Gangu Mocniaków".

Za zebranie 30 naklejek, możecie kupić pluszaka za 24,99 zł. Ten sam pluszak bez naklejek będzie kosztował 49,99 zł. Jest więc o co walczyć.

Jeśli jednak przed końcem akcji nie zbierzecie wymaganej ilości naklejek – nic straconego. Za 15 naklejek możecie otrzymać książeczkę dla dzieci, która bez naklejek kosztuje 14,99 zł.

Do kiedy można odebrać nagrody?

Chociaż po 18 listopada nie będziecie mogli już zdobyć kolejnych naklejek w ramach akcji „Gangu Mocniaków", Biedronka umożliwia wam odbiór nagród za naklejki aż do 2 grudnia.

Jeśli zatem wasza rodzina lub znajomi zebrali naklejki i nie wiedzą, co z nimi zrobić, może warto połączyć siły i zafundować najmłodszym członkom rodziny jednego z członków „Gangu Mocniaków"?

Zobacz także:

Powiązane
Materiały promocyjne
Przygotowanie do zbiorów: jakie narzędzia powinien mieć każdy ogrodnik?
Prodiż
O tych kuchennych sprzętach krążą legendy. Jeśli jesteś smakoszem, zdobędziesz 10/10