Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Wnętrza > Tak mieszka „królowa życia”. Dom Dagmary robi wrażenie
Kamil Świętek
Kamil Świętek 20.02.2024 09:35

Tak mieszka „królowa życia”. Dom Dagmary robi wrażenie

Dagmara Kaźmierska
Instagram/queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych bohaterek show „Królowe życia”. Celebrytka znana jest ze swojego luksusowego, wręcz pałacowego stylu życia. Jednakże to, w jakich warunkach mieszka Dagmara Kaźmierska powoduje szybsze bicie serca.

Jej dwupoziomowe mieszkanie w Kłodzku, które sama zaprojektowała i urządziła wprost ocieka luksusem. Wnętrza robią kolosalne wrażenie, a w królewskich warunkach śpią nawet jej psy.

Gdzie mieszka Dagmara Kaźmierska?

Dagmara Kaźmierska jest celebrytką bardzo aktywną w social mediach. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad milion użytkowników. „Królowa życia” chętnie dzieli się tam przebitkami ze swojego luksusowego życia pełnego wyjazdów.

Jednakże to, co najbardziej rzuca się w oczy, to kadry z jej mieszkania, które robi piorunujące wrażenie. Jej dwupoziomowy apartament znajdujący się w Kłocku śmiało mógłby przebić niejeden kilkugwiazdkowy hotel. Spójrzcie tylko na te zdjęcia. Człowiek ma wrażenie, że przeniósł się do królewskiego pałacu.

Z drugiej strony, czy coś bardziej podkreśla posiadanie miana „królowej życia” jak nie królewski apartament? Dagmara Kaźmierska to 100% przykład na to, że królową się jest, a nie bywa.

Pałacowe wykończenie wnętrz zachwyca

Pierwsze co rzuca się w oczy w mieszkaniu Dagmary Kaźmierskiej to pałacowe wykończenie wnętrz. Barokowe akcenty, złote dodatki i królewskie dekoracje to cechy charakterystyczne każdego pomieszczenia.

Konsekwencję „królewskości” pomieszczeń dopełniają meble w skandynawskim stylu pokaźne fotele, które śmiało można by nazwać tronami, czy ceglane wykończenie ścian, które dopełniają odczucie przebywania w królewskiej komnacie.

Trudno jednak nie zauważyć, że iście pałacowy styl stanowi jedynie ekspozycyjną część mieszkania. Prywatne pomieszczenia typu sypialnia, utrzymane są w nowoczesnym stylu boho. Nic w tym dziwnego, w końcu nawet „królowa” musi czasem odpocząć codziennego od luksusu.

Dagmara Kaźmierska o swoim mieszkaniu

Dagmara Kaźmierska nie ukrywa, że zawsze podobał jej się wystawny, bogaty styl życia. Manifestuje to nie tylko swoim mieszkaniem. Celebrytka posiada także luksusowe samochody, a przeglądając jej Instagrama, raczej nie znajdziemy kadrów z wypadu do Jastarni, a przebitki z zagranicznych wycieczek.

Zawsze lubiłam bogaty, pałacowy styl i chciałam, żeby tak wyglądało moje mieszkanie. Kiedy wróciłam z USA, spełniłam swoje marzenie i urządziłam się tak pięknie, jak tylko umiałam – pisze Dagmara Kaźmierska w wydanej autobiografii.

Jak podoba wam się jej mieszkanie? Chcielibyście zamieszkać w takim nowoczesnym pałacu? Koniecznie podzielcie się z nami waszymi opiniami w komentarzach.

Zdjęcia wyróżniające pochodzi z kanału “queen_of_life_77” na Instagramie.

ZOBACZ TAKŻE: