Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Aktualności > Telekamery bez Dowbor. Fani są oburzeni jak została potraktowana
Kamil Świętek
Kamil Świętek 26.05.2023 11:07

Telekamery bez Dowbor. Fani są oburzeni jak została potraktowana

Telekamery bez Katarzyny Dowbor? Czy tak docenia się 10 letnią współpracę?!
TRICOLORS/East News

25 maja odbyła się coroczna gala Telekamer Tele Tygodnia. Laureatem statuetki został program „Nasz nowy dom”. Program, z którego odeszła prezenterka, gwiazda i ikona produkcji Polsatu. Telekamery bez Katarzyny Dowbor? Nie możemy w to uwierzyć.

Telekamery bez Dowbor? Zobacz, co się stało

Decyzja o odejściu Katarzyny Dowbor z programu „Nasz nowy dom” jest nieubłagalna. Prawdopodobnie ruch dyrektora Polsatu podyktowany jest odmłodzeniem kadry i zmianami wewnętrznymi.

Od nowego sezonu program „Nasz nowy dom” poprowadzi Elżbieta Romanowska. Zawirowań wokół produkcji ciąg dalszy – na ekrany nie wróci także były kierownik budowy Artur Witkowski, chociaż na ten temat pojawiało się wiele spekulacji.

Zobaczcie, jak podziękowano Katarzynie Dowbor za 10 lat współpracy z programem „Nasz nowy dom”. Programu, który wczoraj został uhonorowany statuetką Telekamery 2023. Kto odebrał tę prestiżową nagrodę?

Tani środek z apteki przeciw żółknięciu liści ogórka. Z łatwością ochronisz go przed chorobami Ogrodnicy podlewają tym borówkę. Co roku zbierają obfite plony

Fani kultowego programu nie kryją rozgoryczenia

Fani jednogłośnie przyznają: „Należało im się” – taki wniosek można wysnuć, czytając komentarze pod postem kultowej produkcji na Instagramie. To jednak jedyne pochlebne słowa na temat programu „Nasz nowy dom”. Internatów oburzył brak Katarzy Dowbor na rozdaniu prestiżowych nagród. Pod opublikowanym postem pojawiła się lawina komentarzy:

- Bez Pani Kasi nie będzie już widzów, a tym samym nagród.

- Najlepsza Nagroda i ostatnia ! Za to, że pozbyliście się najlepszej prowadzącej. Gratulacje dla całej ekipy Nasz Nowy Dom i Pani Katarzyny Dowbor.

- To sukces Kasi Dowbor niewdzięcznicy.

- Serdeczne gratulacje dla całej Ekipy Nasz Nowy Dom, a w szczególności dla Pani Kasi Dowbor, o której na gali nikt nawet się nie zająknął. Po dziesięciu latach prowadzenia programu i wielkiej sympatii widzów!!! Bezczelność!!! - piszą internauci.

Nie ulega wątpliwości, że nie tak dziękuje się pracownikowi za dekadę współpracy. Nieoczekiwana decyzja o zwolnieniu, tworzenie otoczki medialnej wokół decyzji wewnętrznych, a teraz to? Czy Polsat w ogóle liczy się z ludźmi?

Czy ktoś wspomniał o Dowbor na rozdaniu nagród?

Katarzyna Dowbor powinna być w samym epicentrum wielkiej fiesty Polsatu. Tymczasem stała się wielką nieobecną. Statuetkę odebrały osoby związane z produkcją, a w ich słowach podziękowań nie padła nawet pieszczotliwa fraza: „Pani Kasia”. Zobaczcie tekst podziękowań.

- Bardzo państwu serdecznie dziękujemy za to wyjątkowe wyróżnienie. To jest ogromna nagroda także dla tych, których na co dzień państwo nie widzicie, czyli naszej ekipy realizacyjnej, która przez cały rok ten program dla państwa realizuje w różnych warunkach pogodowych - powiedziała osoba z produkcji programu.

Od kiedy w podziękowaniach pomija się postać pierwszoplanową, ikonę, kobietę, której „Nasz nowy dom” zawdzięcza dach nad głową pod skrzydłami Polsatu?