DomekIOgrodek.pl
"Totalne remonty Szelągowskiej"

Screen z tvn.pl

"Totalne remonty Szelągowskiej" - niezwykła metamorfoza

4 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Marta Idzikowska

Udostępnij:

W świątecznym odcinku programu "Totalne remonty Szelągowskiej" przeprowadzona została największa do tej pory metamorfoza. Ekipa tym razem odnowiła dom 24-letniej Marleny, która samodzielnie wychowuje piątkę rodzeństwa. Efekty są zachwyc

„Totalne remonty Szelągowskiej” to program, w którym przeprowadzane są spektakularne metamorfozy domów i mieszkań osób, które nie mają łatwego życia, a mimo to czynią dobro i pomagają innym.

W wyjątkowym, bo świątecznym odcinku, Dorota Szelągowska wraz z ekipą przeszli samych siebie. Wyremontowali dom, który na co dzień jest miejscem życia aż ośmiu osób!

„Totalne remonty Szelągowskiej” - potrzebująca rodzina zyskała bezpieczny i piękny dom

Bohaterką świątecznego wydania programu była 24-letnia Marlena, mieszkająca w niewielkiej miejscowości niedaleko Garwolina. Razem z partnerem wychowują córeczkę, młoda kobieta jest również rodziną zastępczą dla swojego licznego rodzeństwa - trzech braci i dwóch sióstr.

Marlena jest bardzo oddana swoim wychowankom. Codziennie wstaje wcześnie rano, aby zdążyć ze wszystkimi obowiązkami związanymi z rodziną. Mimo przeciwności losu jest wdzięczna za to, co ma. Jej marzeniem był wielki stół, do którego będzie mogła podawać rodzeństwu przygotowane przez siebie, domowe posiłki. Przyjaciele rodziny i bliscy postanowili zadbać o dzielną dziewczynę i zgłosili ją do programu. Dzięki temu ekipa mogła przeprowadzić ten niezwykły remont, a cała rodzina zyskała bezpieczne i komfortowe miejsce do życia!

Największy do tej pory remont w „Totalnych remontach Szelągowskiej”

Metamorfoza jest spektakularna, ponieważ objęła cały dom, łącznie z ociepleniem elewacji i wymianą dachu. Stara, niefunkcjonalna kuchnia uległa podziałowi na łazienkę z nowoczesną wanną i niewielką, ale bardzo przytulną sypialnię z szafą dla Marleny i jej partnera.

Pokój dla dwóch sióstr zaaranżowany został iście królewsko - znajdują się tam urocze łóżka z baldachimami w pastelowych kolorach. Aby ułatwić dziewczynkom naukę, znalazły się tam również meblościanka z obszernym blatem i dwoma miejscami do siedzenia. Nie brakuje dużej ilości miejsca do przechowywania ubrań i zabawek.

W domu pojawiła się całkiem nowa przechodnia kuchnia. Króluje w niej biała, nowoczesna zabudowa i ogromny stół, o którym tak marzyła Marlena. Nie zabrakło również głównego pomieszczenia, w którym rodzina może się socjalizować, a mianowicie salonu. Zachwyca on piękną, biało-szarą kolorystyką i ogromną kanapą, na której domownicy mogą oglądać filmy w ogromnym telewizorze.

Największa zmiana zaszła jednak na strychu, który do tej pory był wyłączony z użytku. Ekipa „Totalnych remontów Szelągowskiej” zdecydowała się na dobudowanie tam trzech dodatkowych pokojów i aż dwóch łazienek! Na całym piętrze położone zostały stylowe panele imitujące drewno. Jedno pomieszczenie przeznaczone zostało dla dwóch dorastających braci - głównym elementem są obszerne, porządne biurka do pracy i oczywiście dwa łóżka.

Dwa pozostałe pokoje to kącik najstarszej siostry, Dagmary, zaaranżowany w stylu francuskim oraz azyl Patryka, urządzony nowocześnie i minimalistycznie. Rodzina podczas oprowadzania po nowym domu nie kryła ogromnego wzruszenia i wdzięczności.

-Tu jest jak w pięciogwiazdkowym hotelu - podsumowała ze łzami w oczach jedna z sióstr.

Źródło: tvn.pl

Screen służący za zdjęcie tytułowe pochodzi z ze strony tvn.pl, gdzie możecie zobaczyć więcej ujęć metamorfozy domu.

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

  • Willa Adama Małysza. Nowoczesne wnętrze i piękny widok

  • Agnieszka Chylińska o swoim domu: „U nas jest totalny syf”

  • Kuchenna przyprawa, która ma zbawienny wpływ na rośliny

Ze starej kuchni powstała nowoczesna sypialnia. Screen pochodzi z oficjalnej strony tvn.pl, gdzie możecie zobaczyć więcej ujęć metamorfozy domu.

Stary, zaniedbany pokój został przekształcony w nowoczesną kuchnię. Screen pochodzi z oficjalnej strony tvn.pl, gdzie możecie zobaczyć więcej ujęć metamorfozy domu.

Nowy, luksusowy salon utrzymany w szarościach. Screen pochodzi z oficjalnej strony tvn.pl, gdzie możecie zobaczyć więcej ujęć metamorfozy domu.

Podobne artykuły

Grzybobranie

Inspiracje

Jak prawidłowo zbierać grzyby – podstawowe zasady grzybobrania

Czytaj więcej >
Zapach

Inspiracje

Domowe triki na piękny zapach w domu

Czytaj więcej >
Najlepszy płyn do zmywania naczyń

Inspiracje

Najlepszy płyn do mycia naczyń - wyniki ekspertów

Czytaj więcej >
Światełka świąteczne

Inspiracje

Przystrojony dom na Święta. Nazywają go "Małym Las Vegas "

Czytaj więcej >
segregacja śmieci

Inspiracje

Segregacja śmieci - pracownik sortowni opowiada

Czytaj więcej >
Piekarnik

Inspiracje

Czyszczenie blat z piekarnika, prosty sposób

Czytaj więcej >