Urban jungle
pxhere.com/(CC0 domena publiczna)/autor nieznany
Weronika Dadok - 8 Stycznia 2021

Urban jungle - trend w aranżacji wnętrz

Jeśli szukasz pomysłu na wystrój do domu to idealnie. Mamy propozycję, która ostatnio podbija serca. Jest to styl urban jungle - charakteryzujący się dużą ilością roślinności. Wiemy, jak pomieszczenie przeobrazić w dżunglę. Zaproś rośliny do domu!

W momencie wybuchu pandemii spędzamy w domu większość czasu. Wobec tego wiele osób zaczęło interesować się rozmaitymi sposobami na umilenie sobie spędzonego tam czasu.

Pojawiło się wiele rozmaitych dodatków i akcesoriów, ale także spora ilość roślin, w którą warto zainwestować - zdecydowanie poprawia samopoczucie.

Urban jungle w twoich czterech kątach

Jeśli lubujesz się we wnętrzach przepełnionych zieloną roślinnością - to jest aranżacja dla ciebie.

Aby tchnąć nowe życie w swoją przestrzeń, wystarczy zaopatrzyć się w różnego rodzaju rośliny i odpowiednio się nimi zająć.

„Nasz nowy dom” i zawiść innych ludzi, przykra rzeczywistość dotyka uczestników„Nasz nowy dom” i zawiść innych ludzi, przykra rzeczywistość dotyka uczestnikówCzytaj dalej

Możesz zakupić na początku małe drzewka, aby przyglądać się, jak pięknie się rozwijają, jeśli jesteś mniej cierpliwym człowiekiem - zainwestuj w duże drzewa, które błyskawicznie odmienią przestrzeń.

Popraw sobie samopoczucie stylem urban jungle

Przestrzeń, w której jest dużo roślin, wpływa bardzo pozytywnie na samopoczucie oraz sprawia wrażenie niesamowitej świeżości. Nie możesz bać się zaszaleć podczas wizyty w sklepie z roślinami.

Szczególnie polecanymi jest bluszcz, palmy, paprocie oraz duże kaktusy. Doskonale wyglądają także monstery, które rosną szybko i są stosunkowo łatwe w pielęgnacji.

Im większa różnorodność, tym ciekawsza przestrzeń!

Źródło: stylzycia.radiozet.pl

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News