Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Programy telewizyjne > Wielkie zmiany w nowej edycji „Nasz Nowy Dom”. Właśnie tego chcieli widzowie!
Patrycja Grzebyk
Patrycja Grzebyk 20.11.2023 18:07

Wielkie zmiany w nowej edycji „Nasz Nowy Dom”. Właśnie tego chcieli widzowie!

Nasz nowy dom
facebook.com / NaszNowyDom

Nowa odsłona „Nasz nowy dom” z Elą Romanowską w roli prowadzącej zaliczyła spadek oglądalności. Wiele osób nie było zadowolonych z wprowadzonych zmian. Jednak program nie zniknie z ramówki. Ma powrócić format, który pokochali widzowie.

Już wiadomo, że kolejny sezon „Nasz nowy dom” będziemy mogli zobaczyć tej wiosny. Jakich zmian możemy się spodziewać? Zdradzamy plany Polsatu.

Co czeka fanów „Nasz nowy dom"?

Program „Nasz nowy dom” mocno zmienił się w ostatniej edycji. Po dekadzie show opuściła Katarzyna Dowbor, którą w roli prowadzącej zastąpiła Ela Romanowska. To nie spodobało się widzom.

Fani „Nasz nowy dom” bardzo przywiązali się do Katarzyny Dowbor, która była wręcz symbolem polsatowskiego programu o remontach. Kolejnym problemem było opracowanie graficzne i muzyczne.

Większość zmian nie przypadła widzom do gustu, co przełożyło się na spadek oglądalności. Jednak już potwierdzono, że „Nasz nowy dom” wróci na wiosnę, a wraz z nową odsłoną przyjdą kolejne zmiany.

Nasz nowy dom
Instagram / nasznowydom

Kolejne zmiany w „Nasz nowy dom"

W roli prowadzącej nadal zobaczymy Elę Romanowską. Tutaj nic się nie zmieni. Najważniejsza zmiana, o którą prosili widzowie, to wizualizacje architektów, których zabrakło w ostatnim sezonie.

Kolejną kwestią jest powrót do muzyki, która kojarzyła nam się z „Nasz nowy dom” przez lata. Wiosenna odsłona prawdopodobnie będzie emitowana też o innej porze. Czy zdanie fanów programu na temat Romanowskiej się zmieniło?

Fani „Nasz nowy dom" o Eli Romanowskiej

Wiele osób przez długi czas tęskniło za Katarzyną Dowbor, jednak wygląda na to, że coś się zmieniło. Część osób zaczęło przekonywać się do nowej prowadzącej, o czym świadczą komentarze.

- Po obejrzeniu dzisiejszego odcinka, utwierdzam się w przekonaniu, że uwielbiam panię Elę w tym programie! Prawdopodobnie oburzę wielu, ale u pani Kasi ciut brakowało mi ciepła w stosunku do bohaterów. Choć miła, uśmiechnięta, ale czuć było jakiś dystans. U pani Eli to ciepło czuję - komentarz cytuje Świat Gwiazd.

Zdjęcie wyróżniające pochodzi z kanału „Nasz Nowy Dom” na platformie Facebook.
 

Zobacz też: