DomekIOgrodek.pl
Roksana Węgiel

TRICOLORS/East News

Wiemy, gdzie mieszka Roksana Węgiel. Bajeczny widok wnętrz i ogrodu

24 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Roksana Węgiel pokazała swój dom, w którym mieszka z rodzicami i bratem. Wystrój robi wrażenie!

  • Roksana Węgiel to bardzo młoda gwiazda - dlatego wciąż mieszka z rodzicami

  • Niedawno przeprowadziła się z mamą i tatą do dużego domu z ogrodem

  • Jej pokój jest bardzo ładnie urządzony, podobnie jak reszta domu

Roksana Węgiel stała się bardzo aktywna w sieci - tam można dostrzec na podstawie kilku zdjęć jak wygląda jej rodzinny dom. Niejeden może pozazdrościć, wystrój oraz rozmiar mieszkania robi wrażenie.

Roksana Węgiel pokazała swój dom

Roksana Węgiel to jedna z największych gwiazd młodego pokolenia. Po zdobyciu pierwszego miejsca w Eurowizji Junior, kariera młodej wokalistki poszybowała w górę. Zdobyła popularność zarówno w telewizji, gdzie jest głównie związana z TVP, jak i w Internecie, gdzie prowadzi cieszące się ogromną popularnością profile na Instagramie i TikToku.

Nie jest tajemnicą, że tak popularna osoba nie spędza za dużo czasu w domu, stąd młoda gwiazda nie miała zbyt wielu okazji do pokazania swojego lokalu. Jednak wszystko się zmieniło w czasie pandemii, kiedy śladem wielu innych celebrytów artystka zaangażowała się w liczne akcje, które wymagały zaangażowania z domu.

Początkowo z rodzicami mieszkała w mieszkaniu w bloku w Jaśle, jednak niedługo przed wybuchem pandemii całą rodziną przenieśli się do dużego domu jednorodzinnego z ogromnym ogrodem. Przypomnimy, że 16-letnia Roksana Węgiel wciąż mieszka z rodzicami oraz młodszym bratem, Maksem.

Wystrój jej domu naprawdę robi wrażenie - na podstawie kilku zdjęć z Instagrama młodej artystki można wynieść pewne wyobrażenie o całym jej domu. Niektóre fotografie mogą być świetną inspiracją przy urządzaniu domu.

Jak mieszka Roksana Węgiel?

Na uwagę zasługuje przede wszystkim ogromny ogród. W czasie pierwszego lockdownu, kiedy pogoda dopisywała Węgiel spędziła dużo czasu na sporych rozmiarów podwórku. Widać na nim zadbany trawnik i rośliny, nie brakuje także dużej trampoliny, na której Roksana lubi się bawić z młodszym bratem.

Wrażenie robi pokój młodocianej gwiazdy. Pod wieloma względami przypomina zwykły pokój nastolatki - nad dużym biurkiem umieszczone są różowe światła, na szafkach widać dużo książek. Nie brakuje także mikrofonu, oraz licznych nagród, które zajmują sporo miejsca na półce i ścianach.

Łazienka odbiega od standardowego stylu tego pomieszczenia. Dominują w niej bowiem drewniane akcenty, które nadają nowocześnie urządzonej łazience trochę bardziej przytulnego klimatu. Nie brakuje także dużego lustra, w którym piosenkarka lubi robić sobie zdjęcia.

Z kolei widać, że części wspólne mieszkania są wykończone z myślą o wspólnym spędzaniu czasu. W czasie świąt Roksana Węgiel wrzucała zdjęcia jak całą rodziną lepią pierniczki przy dużym drewnianym stole w jadalni. Z kolei w sporym salonie dużo miejsca zajmuje przytulna kanapa, na której cała rodzina może wspólnie spędzać czas.

Węgiel pokój
Węgiel łazienka
Ogród Roksana Węgiel
Huśtawka Roksana Węgiel

Artykuły polecane przez redakcję Domek i ogródek:

  • Macierzanki – ozdobne krzewinki w ogrodzie

  • Lubczyk ogrodowy – uprawa i pielęgnacja

  • Monstera – popularna ozdoba mieszkania

Źródło: Party.pl

Alicja CzepliAutor

Jestem młodą, ambitną osobą. Moje największe zainteresowania to kino, literatura i polityka. Bardzo sobie cenię nowe wyzwania i pozyskiwanie ciekawych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@domekiogrodek.pl

Podobne artykuły

Domy gwiazd

Jak mieszka Marzena Rogalska? Wnętrza są imponujące

Czytaj więcej >
justyna-steczkowska

Domy gwiazd

Jak mieszka Justyna Steczkowska? Widok wnętrz robi wrażenie

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Wiemy, gdzie mieszka Donald Tusk. Można się zdziwić

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Poznajesz ten dom? Należał do polskiego polityka

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Gdzie teraz mieszka Przemek Kossakowski?

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Dom Agnieszki Woźniak-Starak

Czytaj więcej >