DomekIOgrodek.pl
Agnieszka Chylińska

TRICOLORS/East News

Wiemy, jak wygląda mieszkanie Agnieszki Chylińskiej w środku. Niesamowity widok

23 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Agnieszka Chylińska pokazała swoje mieszkanie - postawiła na nietypowe dodatki i elementy wystroju.

  • Agnieszka Chylińska ceni sobie prywatność, dlatego przez lata nie pokazywała swojego domu

  • Niedawno jednak ukazała trochę więcej

  • Fani mają mieszane uczucia - wnętrza wyglądają dość nietypowo

Agnieszka Chylińska nigdy wcześniej nie pokazywała swojego mieszkania. Jednak przy okazji nagrywania w swoim domu niechcący ukazała trochę więcej. Jej wnętrze wygląda oszałamiająco.

Dom Agnieszki Chylińskiej

Agnieszka Chylińska jest jedną z najbarwniejszych postaci polskiego showbiznesu. Wokalistka słynie z ciętego języka, pewności siebie i rockowego stylu. Niedawno grała koncert podczas Sopot Festival, a już wkrótce będziemy mogli ją oglądać w roli jurorki w najnowszym "Mam Talent".

Piosenkarka także pozostaje aktywna w sieci. Prowadzi popularny profil na Instagramie, który w tym momencie obserwuje ponad 400 tysięcy internautów. Jednak gwiazda bardzo dba o swoją prywatność i rzadko publikuje zdjęcia ze swojego domu czy ze swoją rodziną. Niedawno jednak niechcący pokazała nieco więcej.

W czasie pandemii jednak duża część naszego życia przeniosła się do Internetu - tak samo było w przypadku Agnieszki Chylińskiej. Gwiazda zaangażowała się w akcję nagrywania czytania bajek dla dzieci. Na niektórych wideo można dostrzec w jakim wystroju mieszka wokalistka.

Jej wystrój może zaskoczyć paru fanów gwiazdy - nie przypomina typowego domu celebrytki. Skojarzenia kierują w zupełnie inną stronę.

Skąd pomysł na wystrój Agnieszki Chylińskiej?

Na nagraniach czytania bajek, Agnieszka Chylińska głównie przesiaduje w pokoju z dużą biblioteczką. Trzeba przyznać, że obfita kolekcja książek robi wrażenie. Reszta pokoju również urządzona jest w stylu stawiającym na wiele dodatków - na ścianach roi się od różnych ozdób, ramek, kolaży.

W podobnym stylu wykończona jest sypialnia. Nad łóżkiem wokalistki roi się od różnego rodzaju dodatków, można dostrzec nawet obrazki z wizerunkiem Matki Boskiej. Na tej samej ścianie zauważyć można tęczowe akcenty. Wszędzie roi się także od stosów z licznymi książkami.

Internauci szybko zaczęli zastanawiać się skąd pomysł na taki wystrój. Wiele osób szybko skojarzyło styl z typowym dla Romów, z których przecież wywodzi się mąż wokalistki. Jednak Chylińska przyznała, że nie czuje się związana z tą społecznością, a oryginalny wystrój jest jedynie jej autorską wizją.

Podoba wam się styl Agnieszki Chylińskiej?

Źródło: Plejada

Artykuły polecane przez redakcję Domku i Ogródka

  • Rośliny chronione w Polsce – co powinieneś wiedzieć?

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat pielęgnacji ogrodu czy domowych trików, koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@domekiogrodek.pl

Alicja CzepliAutor

Jestem młodą, ambitną osobą. Moje największe zainteresowania to kino, literatura i polityka. Bardzo sobie cenię nowe wyzwania i pozyskiwanie ciekawych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@domekiogrodek.pl

Podobne artykuły

Domy gwiazd

Jak mieszka Marzena Rogalska? Wnętrza są imponujące

Czytaj więcej >
justyna-steczkowska

Domy gwiazd

Jak mieszka Justyna Steczkowska? Widok wnętrz robi wrażenie

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Wiemy, gdzie mieszka Donald Tusk. Można się zdziwić

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Poznajesz ten dom? Należał do polskiego polityka

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Gdzie teraz mieszka Przemek Kossakowski?

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Dom Agnieszki Woźniak-Starak

Czytaj więcej >