Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Domy gwiazd > Imponujące, jak Anna Lewandowska ubrała choinkę. Już udekorowała dom na święta
Patrycja Grzebyk
Patrycja Grzebyk 05.12.2023 17:36

Imponujące, jak Anna Lewandowska ubrała choinkę. Już udekorowała dom na święta

Anna Lewandowska
Instagram / annalewandowska

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej. Dekoracje pojawiły się w sklepach, a na pólkach znajdziemy coraz więcej zestawów prezentowych. Okazuje się, że dekoracje wkradły się też do domu Anny Lewandowskiej.

Część osób ubiera choinkę kilka dni przed świętami. Jednak u Lewandowskich Boże Narodzenia zaczyna się naprawdę wcześnie. Choinka w ich domu zwala z nóg.

Jak teraz mieszkają Lewandowscy?

Anna Lewandowska podbiła świat fitness i jest jedną z najbardziej znanych trenerek w Polsce. Jakiś czas temu wraz z Robertem Lewandowskim i córeczkami przeniosła się do Barcelony.

Robert Lewandowski podpisał kontrakt i z rodziną przeprowadził się do Hiszpanii. Jednak to nie oznacza, że świąt w ich domu w tym rok nie będzie. Wręcz przeciwnie, już zdecydowali się udekorować dom.

Anna Lewandowska jest bardzo aktywna na Instagramie. Właśnie na tej platformie podzieliła się dekoracjami, które pojawiły się w ich domu na Boże Narodzenie. Jak wygląda dom Lewandowskich?

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Instagram / annalewandowska

Niezwykła choinka w domu Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska na Instagramie chętnie dzieli się życiem rodzinnym. Na stories pokazał, jak w tym roku wygląda choinka przystrojona z okazji świąt Bożego Narodzenia. Drzewko zachwyca.

Choinka jest udekorowana srebrnymi i czerwonymi kokardami. Nie brakuje na niej bombek, kwiatów i oczywiście lampek, które rozświetlają całe drzewko. Jednak zdecydowanie najwięcej uwagi skradło to, co znajduje się pod choinką.

Pod drzewkiem Anna Lewandowska rozłożyła zabawkowy pociąg, który jeździ po torach. To naprawdę ciekawa i pomysłowa dekoracja. Jakie jeszcze tradycje mają Lewandowscy w swoim domu?

Choinka
Instagram / annalewandowska

Świąteczne tradycje u Anny Lewandowskiej

W domu Lewandowskich nie brakuje świątecznych tradycji. Na profilu Anny Lewandowskiej możemy zobaczyć, jak całą rodziną robią pierniczki. Jak napisała instruktorka fitness, to nie ostatni raz w tym miesiącu.

W domu Lewandowskich obchody świąt Bożego Narodzenia zaczynają się naprawdę wcześnie. Tradycje związane ze świętami już teraz zawładnęły domem Anny Lewandowskiej.

Zdjęcie wyróżniające pochodzi z profilu „annalewandowska” na Instagramie

Zobacz także: