Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Łazienka > Jak mieszka gwiazda Urszula Dudziak? Jej Polski dom robi wrażenie ciepłem i przytulnością
Adam Moskal
Adam Moskal 09.01.2023 11:46

Jak mieszka gwiazda Urszula Dudziak? Jej Polski dom robi wrażenie ciepłem i przytulnością

Jak mieszka Urszula Dudziak?
instagram / @urszuladudziak.official

Urszula Dudziak jest jedną z największych polskich gwiazd, a jej osoba jest rozpoznawalna także poza granicami naszego kraju. Na swoim Instagramie zamieszcza dużo materiałów ze swojego życia, dzięki czemu można podejrzeć, w jakich warunkach mieszka i żyje. Największe wrażenie robi jej wiejski dom w Emilianówce.

Urszula Dudziak w ciągu całej swojej kariery nagrała około 50 płyt, a scenę dzieliła z najróżniejszymi gwiazdami, takimi jak Sting, Bobby McFerrin, Herbie Hancock, Dizzy Gillespie, Clark Terry czy Ron Carter. Jej artystyczne osiągnięcia wywołują podziw.

Jak mieszka Urszula Dudziak?

Dudziak poza domem w Warszawie ma także swoje własne cztery kąty na Manhattanie, Szwecji oraz Emilianówce. To właśnie dom w tej ostatniej miejscowości stał się w ciągu ostatnich czterech lat prawdziwą ostoją gwiazdy oraz jej partnera.

- Miasto nas przytłacza. Boguś (Bogusław Tłomiński przyp. red.) wręcz deklaruje, że się stamtąd nie ruszy. A dla mnie to powrót do czasów dzieciństwa, bo wychowywałam się na wsi - zdradziła Dudziak w jednym z wywiadów.

Na poniższym nagraniu można zobaczyć, jak Pani Urszula wraz z Bogusławem jeżdżą traktorem po swojej działce i, jak zdradza Dudziak, świetnie się przy tym bawią.

Urszula Dudziak ma własne warzywa

Jak zdradza gwiazda, na terenie swojej posiadłości mają nawet własny ogród warzywny, dzięki czemu są częściowo samowystarczalni. Warto także pamiętać, że produkty rolne z własnej ziemi zawsze smakują najlepiej, ponieważ nie są pryskane.

- Pięknie się mieszka. Kocham tę okolicę po prostu. Jestem w raju - powiedziała o swojej wiejskiej posiadłości Dudziak podczas występu w programie Dzień Dobry TVN

Niżej zamieszczamy kilka zdjęć z Instagrama Dudziak, na których można sprawdzić wnętrza, w których na co dzień przebywa. Co o nich sądzicie?

Artykuły polecane przez redakcję Domek i ogródek:

  1. Wrzuć je do pralki wraz z puchową kurtką. Po praniu puch się nie zbije, a kurtka będzie idealnie czysta

  2. Jak wykorzystać fusy po kawie? Zrobisz z nich najlepszy nawóz do roślin i kwiatów

  3. Jak odetkać zlew i pozbyć się brzydkiego zapachu bez sklepowego kreta? Ten patent za grosze jest idealny