DomekIOgrodek.pl > Aktualności > Katarzyna Dowbor szczerze o nowym sezonie „Nasz nowy dom”. Prowadząca wyznała, co myśli o zmianach
Patrycja Grzebyk
Patrycja Grzebyk 25.09.2023 13:35

Katarzyna Dowbor szczerze o nowym sezonie „Nasz nowy dom”. Prowadząca wyznała, co myśli o zmianach

Nasz nowy dom, Katarzyna Dowbor
Zdjęcie pochodzi z profilu nasznowydoml na Instagramie, TRICOLORS/East News

Najnowszy sezon „Nasz nowy dom” wystartował. Pierwszy raz w roli prowadzącej mogliśmy zobaczyć Ele Romanowską. Wiele osób nie jest zadowolonych ze zmian. Co o wszystkim myśli Katarzyna Dowbor?

Katarzyna Dowbor prowadziła program przez 10 lat. W tym czasie nie tylko pomogła z ekipą wielu rodzinom. Zdobyła rzesze wiernych fanów. Jak wygląda teraz oglądalność „Nasz nowy dom”? Zdradzamy poniżej.

Wielkie zmiany w „Nasz nowy dom”

Katarzyna Dowbor przez dekadę była prowadzącą „Nasz nowy dom”. Decyzja o zastąpieniu dziennikarki kimś inny zszokowała ją, ale też fanów programu. Dość szybko okazało się, że Ela Romanowska zostanie nową twarzą programu.

Najnowszy sezon „Nasz nowy dom” wystartował. Zmiany wprowadzone do programu nie spodobały się fanom. Mamy nową prowadzącą, zmienione intro, inną oprawę muzyczną i graficzna. Niezadowolenie ze zmian pokazują liczby.

Fani programu otwarcie mówi, że nie będą oglądać nowej odsłony bez Katarzyny Dowbor. Pierwszy odcinek z Elą Romanowską zobaczyło 140 tys. widzów mniej niż poprzedni odsłony. Co o tym myśli Katarzyna Dowbor?

nasz nowy dom (2).jpg
Zdjęcie pochodzi z profilu nasznowydom na Instagramie

Co Katarzyna Dowbor myśli o nowym sezonie „Nasz nowy dom”?

Katarzyna Dowbor otwarcie powiedziała, że nie ogląda najnowszych odcinków programu. Dziennikarka zdradziła, że to dla niej zbyt bolesne. Przez 10 lat była związana z programem i traktowała „Nasz nowy dom” jako jej osobisty projekt. 

- Nie oglądałam programu. To trochę moje dziecko, byłam przy jego tworzeniu, więc po co sobie ból zadawać? - przyznała Katarzyna Dowbor w SUPERexpress.

Nie zdecydowała się jednoznacznie skomentować spadku oglądalności. Katarzyna Dowbor uważa, że to widzowie decydują, jaki program im się podoba, a jaki nie. Fani dziennikarki mogą być spokojni, niedługo zobaczymy ją w całkiem nowym programie.

Kiedy zobaczymy Katarzynę Dowbor na ekranie?

Katarzyna Dowbor wraca do telewizji. Niedawno pochwaliła się nowym projektem, nad którym pracuje z CANAL+ DOMO. Dziennikarka zostaje przy tematyce remontowo-wnętrzarskiej, z którą była związana przez ostatni 10 lat.

Jeszcze nie znamy daty premiery nowego show z Katarzyną Dowbor. Jednak zdecydowanie będzie się działo.

Katarzyna Dowbor.jpg
Zdjęcie pochodzi z profilu katarzyna_dowbor_official na Instagramie

Zobacz też: