DomekIOgrodek.pl
Kasia Tusk

Jan BIELECKI/East News

Niebywałe, jak wygląda dom Kasi Tusk

20 Listopada 2021

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Udostępnij:

Kasia Tusk to jedna z najdłużej działających w Internecie polskich blogerek. Gwiazda uwielbia dzielić się z fanami fragmentami jej życia prywatnego. Przeglądając Instagrama córki przewodniczącego PO Donalda Tuska, można z łatwością zauważyć, że influencerka zna się na aranżacji i wystroju wnętrz. Dom Kasi Tusk naprawdę robi wrażenie.

Blogerka znana jest z dodawania pięknych estetycznych zdjęć na swój profil na Instagramie. Dotyczy to także fotografii wnętrz jej miejsca zamieszkania. Jeden szczegół domu Kasi Tusk zaskoczył nas wszystkich. Całe mieszkanie gwiazdy tonie w bieli.

Wnętrza domu Kasi Tusk robią piorunujące wrażenie

Kasia Tusk to polska blogerka, której największą rozpoznawalność przyniosło prowadzenie jej bloga o nazwie "Make Life Easier". Gwiazda uwielbia dzielić się z obserwującymi jej profil w mediach społecznościowych pięknych zdjęciami, przedstawiającymi elementy jej życia prywatnego. Nie inaczej jest w przypadku domu córki znanego polityka Donalda Tuska. Wygląd wnętrz miejsca zamieszkania Kasi Tusk naprawdę może zachwycić.

justyna-steczkowska

Jak mieszka Justyna Steczkowska? Widok wnętrz robi wrażenie

CZYTAJ DALEJ

Dom Kasi Tusk może Was zachwycić

Przeglądając Instagrama Kasi Tusk, z łatwością można zauważyć, że gwiazda zna się na aranżacji wnętrz. Całe mieszkanie blogerki utrzymane jest w jednej estetyce, a wszystkie dodatki są tak samo delikatne i skromne. Na uwagę zasługuję ogromne okno w sypialni Kasi Tusk, z którego rozciąga się widok na przepiękny ogród. Zaraz pod oknem stoi wielkie białe łóżko pokryte białą pościelą i wieloma poduszkami. Wzrok przykuwa także wisząca nad łóżkiem biała lampa, z daleka wyglądająca, jakby była złożona z luźno rozrzuconych kartek papieru.
Elementem przykuwającym uwagę, jest znajdujący się w domu blogerki ogromny biały kominek. Swoim kształtem i kolorem wyraźnie nawiązuje on do niezwykle popularnego stylu vintage. Pod kominkiem stoją dwa wygodne fotele i biała lampa. Całość wnętrz Kasi Tusk, podobnie jak kącik z kominkiem, utrzymana jest w bardzo delikatnym i minimalistycznym stylu.


To, co znajduje się w mieszkaniu córki Donalda Tuska i zasługuje na naszą uwagę, to bez wątpienia liczne ozdoby, dodające temu miejscu uroku i delikatności. Jednym z takich dodatków jest właśnie ogromny bukiet białych kwiatów stojący na stolik przed wejściem do sypialni blogerki. Na wyróżnienie zasługują także minimalistyczne drewniane ramki, które znajdują się w wielu miejscach domu Kasi Tusk. W środku zamiast zdjęć gwiazdy i jej bliskich możemy znaleźć delikatne rysunki wykonane na białym tle.
Jak Wam się podobają wnętrza mieszkania Kasi Tusk?

Źródło: Instagram

Artykuły polecane przez redakcję Domku i Ogródka:

  • Nowa osoba w ekipie "Nasz nowy dom"

  • Nieprzyjemne znalezisko w ogrodzie przy nowym domu

  • Posadzka w garażu – z jakiego materiału najlepiej ją wykonać?

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat pielęgnacji ogrodu czy domowych trików, koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@domekiogrodek.pl.

Tylko najwięksi znawcy ogrodnictwa poprawnie odpowiedzą na wszystkie pytania w tym quizie:

Pytanie 1 z 10

Najczęściej spotykany kwiat w balkonowych skrzynkach to:

Martyna PałkaAutor

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@domekiogrodek.pl

Podobne artykuły

Domy gwiazd

Nowy dom Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Nie jest skromnie

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Jak mieszka Marzena Rogalska? Wnętrza robią wrażenie

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Kawalerka z ''Pierwszej miłości''. Początkowo należała do Artura

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Gdzie mieszkał Kamil Durczok? Dziennikarz zaszył się w pięknym miejscu

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Wychowywała się w miejscu piękniejszym niż Wilkowyje. Ilona Ostrowska i jej miejsce na ziemi

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Gdzie mieszka Don Vasyl? Pełen przepychu pałac okazał się kulą u nogi

Czytaj więcej >