Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Porady domowe > Nikt nie potrafi rozpoznać tych niecodziennych przedmiotów. Służą bardzo dziwnym celom
Magdalena Patacz
Magdalena Patacz 28.11.2023 18:21

Nikt nie potrafi rozpoznać tych niecodziennych przedmiotów. Służą bardzo dziwnym celom

niecodzienne przedmioty
zdjęcia użytkowników klueger, ellanaKG, reddit.com

Użytkownicy serwisu reddit.com postanowili podzielić się zdjęciami niecodziennych przedmiotów, jakie znaleźli. W Internecie wywiązała się ogromna dyskusja na temat ich zastosowania. Wiesz, jak się nazywają i do czego służą? 

My widzieliśmy te przedmioty pierwszy raz w życiu.  Jesteśmy ciekawi, czy je kojarzysz, znasz, a może nawet masz takie w domu? Zastosowanie drugiego i trzeciego przedmiotu wywołało w Internecie burzę.

Internauci znaleźli niecodzienne przedmioty

Czym jest Reddit? To serwis internetowy, za pomocą którego użytkownicy mogą publikować linki do ciekawych dla nich treści, a także zdjęcia i posty. Jakiś czas temu na tymże portalu wywiązała się dyskusja na temat niecodziennych znalezisk internautów.

Użytkownicy Reddit publikowali na portalu zdjęcia niecodziennych przedmiotów. Pod każdym z nich wywiązywała się niemała dyskusja na temat nazewnictwa oraz zastosowania rzeczy, które zostały znalezione. 

Z pewnością wielu z was zobaczy te przedmioty po raz pierwszy. My sami byliśmy zaskoczeni, gdy dowiedzieliśmy się, do czego służą!

niecodzienne przedmioty.jpg
zdjęcie użytkownika Pristine_Historian53, reddit.com

Wiesz do czego służą?

Przedmiot na powyższym zdjęciu wygląda na patyczek do uszu. Ma około 20 cm i jest metalowy, końcówki natomiast wykonane są z plastiku. Okazuje się, że przyrząd ten służy do usuwania niechcianego owłosienia z twarzy. Można nim również regulować brwi. 

Teraz przejdziemy do zdjęć przedmiotów, które wywołały w Internecie totalną burzę. Wiesz, do czego służy ten przedmiot? Zdania użytkowników Reddit były podzielone. Jedni uważali, że to podpaska higieniczna. Inni, że to produkt, który ma zastosowanie kosmetyczne.

Nic bardziej mylnego. Kawałek materiału z kokardkami po bokach to nic innego, jak nakładka na drewniany wieszak. Stosowało się ją, by ubrania się nie zsuwały.

niecodzienne przedmioty.jpg
zdjęcie użytkownika kluege, reddit.com

Poznajesz ten przedmiot?

Metalowy przedmiot przypominający widelec. Każda, ostra część zakończona jest niewielką kuleczką. Na dole natomiast znajduje się wyraźny uchwyt. Widziałeś kiedyś podobny przedmiot? 

niecodzienne przedmioty.jpg
zdjęcie użytkownika ellanaKG, reddit.com

Wielu internautów zauważyło, że przedmiot mógłby być zakładką do książek kucharskich. Nic bardziej mylnego. To, co widzisz na zdjęciu, to uchwyt na łyżkę, który zaczepiany jest o krawędź łyżki. Hit, czy kit? Podziel się swoim zdaniem w komentarzu.

Zdjęcia wyróżniające pochodzą z kanałów klueger oraz ellanaKG na stronie reddit.com.

Zobacz także: