Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Programy telewizyjne > Prowadząca "Nasz Nowy Dom" wpadła w objęcia gwiazdora
Patrycja Grzebyk
Patrycja Grzebyk 19.02.2024 14:11

Prowadząca "Nasz Nowy Dom" wpadła w objęcia gwiazdora

Elżbieta Romanowska, Nasz nowy dom
East News / Pawel Wodzynski

Elżbieta Romanowska w zeszłym roku została prowadzącą „Nasz nowy dom”. To był prawdziwy test dla aktorki. Jedni ją pokochali, a inni nadal tęsknią za Katarzyną Dowbor. Niedawno na stories na Instagramie pojawiła się ze znanym gwiazdorem.

Kariera Romanowskiej dynamicznie się rozwija. Zanim została prowadzącą „Nasz nowy dom”, próbowała swoich sił w innych programach. Tam właśnie poznała gwiazdora ze zdjęcia.

Elżbieta Romanowska nie zwalnia

2023 rok był dl Eli Romanowskiej ogromnym testem. Zastąpiła Katarzynę Dowbor w „Nasz nowy dom” i musiała odnaleźć się w polsatowskim programie o remontach. Zdania na temat tego, jak sobie poradziła, są podzielone.

Edward Miszczak przyznał, że wierzy w aktorkę i nadal uważa, że podjął dobrą decyzję, powierzając jej „Nasz nowy dom”. Zanim Elżbieta Romanowska została prowadzącą, próbowała wielu rzeczy.

Romanowska przede wszystkim jest aktorką i na swoim koncie ma już kilka filmów. Kilka lat temu wzięła też udział w „Tańcu z gwiazdami” i to właśnie tam poznała Rafała Maseraka. Co łączy ją z gwiazdorem?

Elżbieta Romanowska, Nasz nowy dom
Instagram / elaromanowska

Romanowska na zdjęciu z Rafałem Maserakiem

W sobotę 17 lutego Rafał Maserak skończył 40 lat. Z tej okazji Ela Romanowska postanowiła złożyć mu życzenia. Na stories na jej profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie z gwiazdorem.

- Mężu kochany zmiana kodu 4-rka z przodu. Teraz się dopiero zacznie! Niech spełniają się marzenia. Niech nowa rola jurora w TzG będzie jedną z piękniejszych przygód w Twoim zawodowym życiu. Wszystkiego najcudowniejszego Rafciu - mogliśmy przeczytać.

Co łączy Elę Romanowską z Rafałem Maserakiem?

Aktorka razem z Rafałem Maserakiem brała udział w programie „Taniec z gwiazdami” 8 lat temu. Romanowska nadal ma dobry kontakt z gwiazdorem i przyznaje, że jest jej dobrym przyjacielem.

Niedługo Rafała Maseraka będziemy mogli zobaczyć w całkiem nowej roli. Tym razem nie wystąpi na parkiecie, tylko zasiądzie w gronie jurorów w nadchodzącej edycji „Tańca z gwiazdami”.

Elżbieta Romanowska, Nasz nowy dom
Instagram / elaromanowska

Zdjęcia pochodzą z profilu „elaromanowska” na Instagramie.

Zobacz także: