Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Wnętrza > „Rolnik szuka żony”: zaskakujące w jakich warunkach mieszka Sara, kandydatka na żonę Artura
Magdalena Patacz
Magdalena Patacz 28.11.2023 14:20

„Rolnik szuka żony”: zaskakujące w jakich warunkach mieszka Sara, kandydatka na żonę Artura

„Rolnik szuka żony”
YouTube/Rolnik szuka żony

W ostatnim odcinku programu „Rolnik szuka żony” Artur odwiedził jedną z kandydatek na żonę, Sarę. Uśmiechnięta, młoda dziewczyna szybko stała się ulubienicą widzów. W spotkaniu brała udział również mama dziewczyny.

W jakich warunkach mieszka Sara z „Rolnik szuka żony”? Jak urządziła swoje mieszkanie w Siedlcach? To, co zastał tam Artur przechodzi ludzkie pojęcie.

Artur poznał mamę Sary

„Rolnik szuka żony” to jeden z najbardziej lubianych i popularnych seriali telewizyjnych. Program niezmiennie od 2014 roku przyciąga przez odbiorniki miliony fanów. W tym sezonie widzom szczególnie przypadła do gustu Sara, kandydatka na żonę Artura.

Artur z „Rolnik szuka żony” ma 28 lat i posiada ponad stuhektarowe gospodarstwo w województwie mazowieckim. Sara natomiast mieszka w Siedlcach. W programie widać, że para dobrze się z sobą dogaduje i miło spędza czas. Sara poznała już rodzinę Artura.

W ostatnim odcinku programu „Rolnik szuka żony” przyszedł czas na rewanż. Tym razem to Sara zaprosiła chłopaka do swojego mieszkania i poznała go ze swoją mamą. W jakich warunkach mieszka? 

 

Jak mieszka Sara? Ma niewielkie, lecz przytulne mieszkanie

Sara mieszka w Siedlcach, a jej mieszkanie nie jest za duże. Z małego przedpokoju wchodzi się od razu do salonu łączonego z kuchnią. Na środku stoi szary, niewielki stolik z czterema krzesłami. Kuchnia jest malutka, ale przytulna. Meble to klasyczna, biała zabudowa. 

Z białymi meblami kontrastują sprzęty AGD w srebrnym kolorze. Blat mebli jest drewniany, co dodaje kuchni uroku. Na lodówce nie mogło oczywiście zabraknąć magnesów z podróży. 

Rolnik szuka żony.jpg
YouTube/Rolnik szuka żony

Jasna kuchnia i mocne akcenty w salonie

W salonie łączonym z kuchnią są białe ściany i jasne panele. To, co zwraca uwagę, to granatowy narożnik z ozdobnymi poduszkami oraz piękne, drewniane meble w klasycznym stylu. Przy kanapie wyróżnia się drewniany, oszklony stolik kawowy z mapą całego świata.

Drewno, granatowa kanapa, jasne ściany, a także obraz i poduszki dekoracyjne z kwiatami w jasnych kolorach prezentują się zjawiskowo. 

Pozostają jednak pytania: czy Artur wybierze Sarę? Czy Sara zechce opuścić swoje gniazdko w mieście i przeprowadzić się na gospodarkę? Tego dowiemy się już niebawem.

Rolnik szuka żony.jpg
YouTube/Rolnik szuka żony

Zdjęcie wyróżniające pochodzi z kanału „Rolnik szuka żony” na platformie YouTube.

Zobacz także: