Zmiana pościeli
tiktok.com/@thefoldinglady
Marta Idzikowska - 18 Stycznia 2021

Internautka pokazała, jak zmienić pościel w kilka sekund

Wszyscy wiemy, jak irytującym zadaniem jest zmiana pościeli. Na szczęście istnieją pewne sposoby na to, aby zrobić to szybko i bez plątania się materiału w poszewce. Sophie Liard z Wielkiej Brytanii pokazała na TikToku wideo, na którym zmiana pościeli zajmuje jej dosłownie kilka sekund.

Zmiana pościeli to jeden z najmniej lubianych obowiązków domowych. Kołdra plącze się w poszewce, powodując, że ta czynność zajmuje nam wieki.

Są na szczęście sprytne sposoby, które pozwalają na uproszczenie zmiany pościeli. Jeden z nich odkryła popularna na TikToku miłośniczka inteligentnego sprzątania, Sophie Liard.

Szybka zmiana pościeli - jak ona to zrobiła?

Kobieta prowadzi kanał, na którym dzieli się z innymi efektywnymi sposobami na składanie przeróżnych rzeczy tak, aby zajmowały jak najmniej miejsca. Jakiś czas temu zdecydowała się również pokazać genialny sposób na złożenie pościeli!

Na nagraniu możemy zobaczyć Sophie Liard, która ma przed sobą przewróconą na drugą stronę poszewkę z leżącą na niej kołdrą.

Tragiczne nagranie, kobieta pukała do drzwi, chwilę później stało się coś strasznego. Niewyobrażalne zakończenieTragiczne nagranie, kobieta pukała do drzwi, chwilę później stało się coś strasznego. Niewyobrażalne zakończenieCzytaj dalej

- Poszwa na kołdrę jest na dole przewrócona na lewą stronę, kołdra jest na górze i zaczynamy zwijać - tłumaczy.

To, co robi, później, jest niezwykle zaskakujące - otóż kobieta zaczyna zwijać obydwa materiały razem. Gdy powstaje z nich rolka, przychodzi czas na włożenie kołdry w każdy róg prześcieradła.

Później dzieje się magia - Sophie Liard rozwija całość i... pościel jest idealnie zmieniona! Całość zajmuje kilka sekund i jest banalnie prosta.

Internauci są zachwyceni - to naprawdę działa

Internauci nie kryją słów zachwytu - sposób Brytyjki na zmianę pościeli naprawdę działa, a wideo ma kilkaset tysięcy obejrzeń!

- Dziękuję ci za ten trik. Spróbowałam wczoraj i zmienił moje życie - napisała jedna z użytkowniczek TikToka.

- Ten sposób robi gigantyczną różnicę! Zmieniłaś nudną i długą czynność w coś pozytywnego - dodała inna.

Zobaczcie wideo poniżej.

Zdjęcie tytułowe jest screenem pochodzącym z profilu Sophie Liard na TikToku, tiktok.com/@thefoldinglady. Możecie zobaczyć tam więcej filmów pokazujących, jak szybko złożyć pościel.

Źródło: tiktok.com/@thefoldinglady

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

@thefoldinglady

Reply to @refurbcentral hope this helps! ##bed ##tidy ##learnontiktok ##hacks ##fyp

♬ Hold On - Moguai,Cheat Codes

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News