Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Porady domowe > Wymieszaj te składniki. Silnie zadziała, będzie błysk i czystość
Kamil Świętek
Kamil Świętek 21.02.2024 08:33

Wymieszaj te składniki. Silnie zadziała, będzie błysk i czystość

Czyszczenie
YouTube/Home Tips

Jak wiele środków używacie do czyszczenia swojego mieszkania? Zapewne wielu. Tymczasem okazuje się, że jeśli nieco inaczej spojrzycie na domową chemię, czyszczenie mieszkania stanie się łatwizną.

Wszystko, czego potrzebujecie to zmieszanie ze sobą dwóch składników, które na pewno macie w swoim domu. Uważajcie – jeśli zastosujecie ten patent, nigdy nie wrócicie do poprzedniego sposobu czyszczenia mieszkania.

Ten patent na czyszczenie mieszkania to hit

Chociaż wielu z nas ma swoje własne sposoby na utrzymanie porządku w domu, ten patent YouTubera z kanału Home Tips może wam się spodobać. Takiego połączenia na pewno jeszcze nie widzieliście.

YouTuber zaproponował niecodzienne połączenie płynu do mycia naczyń z colą. Dlaczego właściwie zdecydował się na tak odważne i zarazem nietypowe posunięcie?

Jego zdaniem to przepis na rewelacyjny, uniwersalny środek czyszczący, który bez problemu poradzi sobie z niemalże każdym zabrudzeniem. Nie wierzycie? Koniecznie przetestujcie tę metodę w swoim domu.

Czyszczenie 2.jpg
YouTube/Home Tips

Jak przygotować uniwersalny środek czyszczący?

Uniwersalny środek do czyszczenia mieszkania jest banalnie prosty w przygotowaniu. Zaczynamy od wlania 100 ml płynu do mycia naczyń do miseczki. Następnie dodajemy 100 ml coli i dokładnie mieszamy.

Tak przygotowany preparat można jeszcze nieco wzmocnić. W tym celu do 50 ml ciepłej wody należy dodać 1 łyżeczkę sody oczyszczonej i 1 łyżeczkę soli. Całość dokładnie mieszamy i wlewamy do miseczki z colą i płynem do mycia naczyń.

Gdzie stosować domowy środek czyszczący?

Gdy tylko połączymy ze sobą składniki, przelewamy je do butelki i dobrze wstrząsamy przed użyciem. Środek ten genialnie nada się do czyszczenia wszelkich trudnych do usunięcia plam.

Bez problemu poradzi sobie z przypaleniami na blachach, czy patelni. Śmiało możecie go użyć do czyszczenia armatury łazienkowej, gwarantując sobie tym idealnie lśniące baterie prysznicowe, krany, a nawet toaletę.

Chociaż trudno w to uwierzyć, prosty skład produktu do czyszczenia mieszkania gwarantuje to, czego oczekujemy od drogich, chemicznych środków – niezawodności i skuteczności. Po co więc przepłacać, skoro równie skuteczny środek możemy mieć za grosze?

Czyszczenie 3.jpg
YouTube/Home Tips

Zdjęcie wyróżniające pochodzi z kanału “Home Tips” na YouTubie.

ZOBACZ TAKŻE: