DomekIOgrodek.pl
kamera

Pixabay / zdjęcie ilustracyjne / Pexels

Wynajął mieszkanie na urlop. W pokoju ukryta była kamera

26 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Weronika Dadok

Udostępnij:

Gdy postanawiamy wyruszyć na wakacje, nieodłącznym wyzwaniem związanym z podróżami jest znalezienie dogodnego miejsca, w którym można zamieszkać. Zawsze należy zwracać szczególną uwagę na opinie, czy też lokalizację danych czterech kątów. W przypadku osoby, której poświęcony jest ten artykuł, niestety wybrane mieszkanie okazało się bardzo pechowe i wzbudzające niepokój.

Wynajmowanie prywatnego mieszkanie jest tanie i zdecydowanie bardziej przyjemne niż noc w hotelu, który jest mniej kameralny. Podróżujący zwracają uwagę na przytulne wnętrza i dobre wyposażenie, a co jeśli jest aż za dobre?

Ukryta kamera w wynajętym mieszkaniu

Niestety w mieszkaniach może znajdować się wyposażenie, które niekoniecznie chcielibyśmy zastać. Tak stało się właśnie w przypadku jednego z użytkowników popularnego portalu społecznościowego, który to zdecydował się nagłośnić przykrość, która go spotkała.

Mężczyzna po wejściu do lokum wypakował walizki, a następnie jego oczy skierowane w stronę ściany zauważyły dziwny czujnik ruchu.

zapach

Połącz cytrynę z rozmarynem. Niesamowity trik, dzięki któremu pozbędziesz się brzydkiego zapachu

CZYTAJ DALEJ

Wyglądał bardzo podejrzanie, więc gość postanowił podejść bliżej i się mu przyjrzeć, następnie ściągnąć sprzęt ze ściany. Szybko doszedł do wniosku, że była to kamera, która podglądała gości zamieszkujących apartament!

Zdruzgotany całą sytuacją udostępnił post, który został udostępniony ponad 24 tysiące razy i skomentowało go kilkaset osób. Podobne historie zdarzały się już wcześniej, więc zalecana jest szczególna uważność.

Jeśli wyjeżdżasz na wakacje lub wyjazd służbowy możesz wykorzystać jeden ciekawy sposób, dzięki któremu dowiesz się, czy gospodarz nie ukrywa przed tobą niepokojącego szczegółu, którym jest kamera. Wystarczy poświecić latarką w każdy zakamarek, jeśli w okolicy znajduje się kamera, odbije światło od swojej soczewki, a ty będziesz od razu o niej wiedzieć.

tweet

Źródło: popularne.pl

Artykuły polecane przez redakcję Domku i Ogródka

  • Rośliny chronione w Polsce – co powinieneś wiedzieć?

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat pielęgnacji ogrodu czy domowych trików, koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@domekiogrodek.pl

Weronika DadokAutor

Wydawca

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@domekiogrodek.pl

Podobne artykuły

Aktualności

Elżbieta z "Rolnik szuka żony" chce sprzedać dom

Czytaj więcej >

Aktualności

Dom bez pozwolenia: w ustawie są wyjątki. Kto nie skorzysta?

Czytaj więcej >

Aktualności

Jak ma działać bon energetyczny za podwyżki cen gazu i prądu? Znamy szczegóły

Czytaj więcej >
Pepco

Aktualności

W Pepco pojawiły się piękne dodatki do domu. Są tanie i idealne na jesień

Czytaj więcej >
Mój prąd 4.0

Aktualności

Mój Prąd 4.0. Już wiemy, na co będzie można wydać pieniądze z dofinansowania

Czytaj więcej >

Aktualności

Nawiedzone domy w Polsce. Gdzie się znajdują?

Czytaj więcej >