Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Wnętrza > Był ceniony za program "Usterka". Oto, co teraz robi Dominik Strzelec
Kamil Świętek
Kamil Świętek 27.06.2024 06:20

Był ceniony za program "Usterka". Oto, co teraz robi Dominik Strzelec

Dominik Strzelec
Fot. Instagram/dominikstrzelec

Dominik Strzelec to bezapelacyjna gwiazda TTV. Prowadzący program „Usterka” zasłynął nie tylko z bezbłędnego podejścia do tematyki remontowo-budowlanej, ale również zyskał sympatię widzów, obrazując „fuszerki” wielu „majstrów”.

Jakiś czas temu mężczyzna całkowicie zniknął z anteny TTV. Czy jednak na tym zakończyła się jego medialna podróż? Czym obecnie zajmuje się Dominik Strzelec? Znamy na te pytania odpowiedzi.

Co porabia Dominik Strzelec?

Po pożegnaniu się ze stacją TTV Dominik Strzelec mógł w końcu nieco zwolnić tempo. „Usterka” to w końcu tylko kilka z wielu formatów, w których angaż dostał sympatyczny mężczyzna.

Mogliśmy go przez lata kojarzyć również z innymi produkcjami stacji, jak chociażby: „Polowanie na ogród”, „99 – Gra o wszystko”, czy „Odlotowy ogród” emitowany na antenie TVN Style. Tutaj odpowiadamy na pierwsze pytanie odnośnie końca jego medialnej kariery – to bujda.

Wspomniany „Odlotowy ogród” to program emitowany do kwietnia tego roku na antenie TVN Style i nic nie wskazuje na to, aby była to ostatnia seria formatu.

Dominik Strzelec poza wielkim ekranem

Poza światem wielkich mediów Dominik Strzelec prowadzi również swój profil na Instagramie, który zbiera coraz więcej obserwujących. Nic w tym dziwnego. Tylko spójrzcie na jego ogród.

Od razu widać w nim rezultaty pracy prawdziwego specjalisty od majsterkowania. Jak stwierdził dumny właściciel:

– Po paru latach uprawy, nareszcie jest na czym oko zawiesić – żartobliwie dodaje Dominik Strzelec.

Połączył pracę z prawdziwą miłością

Trudno oprzeć się wrażeniu, że Dominik Strzelec to człowiek, który znalazł sposób na połączenie pracy z prawdziwą pasją, a może i nawet miłością.

Spójrzcie tylko na dbałość o każdy detal w jego ogrodzie (chociaż sceptycy i tak dopatrzą się nieco zardzewiałych konstrukcji). Poniżej prezentowany ogród naprawdę musiał wymagać ogromy pracy, ale efekt z pewnością jest tego wart.

W końcu, po latach spędzonych na podglądaniu „fuszerek majstrów” i tworzenia wspaniałych aranżacji ogrodów, czy ktokolwiek spodziewał się, że Dominik Strzelec może nie posiadać równie imponujących projektów na swojej działce? Z pewnością nie.

ZOBACZ TAKŻE: