Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Programy telewizyjne > "Nasz nowy dom": afera z udziałem uczestniczki, policja zajmuje się sprawą
Paulina Korzec
Paulina Korzec 04.06.2024 12:20

"Nasz nowy dom": afera z udziałem uczestniczki, policja zajmuje się sprawą

Elżbieta Romanowska i uczestniczka programu Nasz Nowy Dom
Fot. Facebook/Nasz Nowy Dom

Finał 22. sezonu "Nasz Nowy Dom" już za nami. Ta odsłona hitu Polsatu obfitowała we wzruszające momenty, ale także w dramatyczne zwroty akcji. Do jednego z nich doszło tuż po emisji odcinka z Chojnic.

W programie poznaliśmy panią Agatę i jej córkę Matyldę. Kobieta znalazła się w trudnej sytuacji życiowej, ale okazuje się, że jej udział w popularnym telewizyjnym formacie wzbudził wiele kontrowersji. Obecnie sprawą zajmuje się policja.

Odcinek inny niż wszystkie

W przedostatnim, 323. odcinku najnowszego sezonu “Nasz Nowy Dom” emitowanego w telewizji Polsat doszło do bezprecedensowej sytuacji. Pierwszy raz w historii programu przerwano prace remontowe.

W tej odsłonie popularnego formatu przedstawiona została historia pani Agaty, mamy dwójki dzieci - młodszego synka i starszej córki Matyldy, która na skutek zawirowań rodzinnych trafiła do ośrodka wychowawczego.

Pani Agata mierzyła się z problemami zdrowotnymi i rodzinnymi. Jej pierwszy mąż zmarł, a kobieta przez wiele lat walczyła z depresją i skutkami tragicznego wypadku. Chcąc ułożyć życie na nowo sobie i swoim dzieciom, zgłosiła się do programu “Nasz Nowy Dom”.

Tego widzowie się nie spodziewali

Elżbieta Romanowska ze wzruszeniem wysłuchała historii pani Agaty i bezzwłocznie podjęła decyzję o remoncie, angażując ekipę Polsatu w prace, które nagle zostały przerwane.

Powodem tej niecodziennej sytuacji, do której po raz pierwszy doszło na planie formatu “Nasz Nowy Dom”, okazał się sprzeciw ojca młodszego dziecka pani Agaty na udział syna w programie.

Chociaż w odcinku pani Agata sprawiała wrażenie pokrzywdzonej i zaskoczonej całą sytuacją, prawda okazuje się być inna niż można było wnioskować po emisji programu.

Remont bez happy endu?

Ostatecznie ekipie Polsatu udało się przezwyciężyć trudności i remont został dokończony, jednak to nie koniec historii rodziny z Chojnic. Już po emisji odcinka w komentarzach internautów przewijały się opinie podważające szczerość pani Agaty. Wkrótce prawda wyszła na jaw.

Jak dowiedział się portal ShowNews.pl, bohaterka tego odcinka “Nasz Nowy Dom” miała podrobić podpis ojca swojego syna na zgodzie dotyczącej udziału dziecka w programie telewizyjnym. Sprawą podrobienia podpisu ma się obecnie zajmować policja.

Co dalej z rodziną z Chojnic?

Produkcja Polsatu, a także sama Elżbieta Romanowska i członkowie ekipy remontowej nie komentują tego zajścia, zasłaniając się dobrem dziecka i prywatnością rodziny z Chojnic. Pani Agata z mężem są w trakcie rozwodu, dlatego całą sprawę rozstrzygnie sąd.

Znamienny jest jednak fakt, że stacja nie wyemitowała powtórki odcinka z udziałem pani Agaty. Tak popularne programy telewizyjne widzowie zwykle mogą oglądać co najmniej dwukrotnie, jednak 25 maja nie doszło do ponownej emisji 323. odcinka “Nasz Nowy Dom”.

Ja nie będę udzielać żadnych komentarzy, ponieważ obecnie trwa sprawa między państwem. - Ucięła dyskusję prowadząca “Nasz Nowy Dom” Elżbieta Romanowska w rozmowie z portalem ShowNews.pl.

Zdjęcie wyróżniające pochodzi z profilu Nasz Nowy Dom na portalu Facebook.

Zobacz także: