Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Aktualności > KONKURS! Wygraj książkę o zakładaniu i pielęgnacji ogrodu na balkonie
Magdalena Patacz
Magdalena Patacz 14.05.2024 10:18

KONKURS! Wygraj książkę o zakładaniu i pielęgnacji ogrodu na balkonie

Ogród na balkonie
Fot. Canva/ChiccoDodiFC, Getty Images

Przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są 4 książki o zakładaniu i pielęgnacji ogrodu od wydawnictwa Buchmann. Szczegóły poniżej.

Marzysz o własnym warzywniku? Nawet na niewielkim kawałku powierzchni, na którym będą rosły twoje ulubione warzywa? Weź udział w naszym konkursie i wygraj książkę, dzięki której stworzysz wspaniały zakątek pod uprawy.

Załóż własny warzywnik. To prostsze, niż myślisz

Założenie ogrodu i pielęgnacja kwiatów, warzyw, ziół, czy owoców naprawdę nie muszą być trudne. Musimy jedynie pamiętać o podlewaniu, nawożeniu i innych pracach, które należy wykonać w określonym czasie. Ważna jest także regularna obserwacja roślin pod kątem chorób i szkodników.

Książka Joanny Żytkowskiej pt. „Ogród na balkonie. W doniczce i wszędzie, gdzie chcesz” to zbiór wszystkich, najważniejszych informacji dotyczących ogrodu na niewielkim terenie. Znajdziesz w niej między innymi kalendarz ogrodnika, zasady siewu, sadzenia i nawożenia roślin. 

Autorka podpowiada również, jak założyć ogród na niewielkiej przestrzeni. Dzięki jej wiedzy i doświadczeniu możesz cieszyć się swoimi uprawami nawet wtedy, gdy posiadasz niewielką działkę, taras, czy balkon.

warzywa w koszyku.jpg
Fot. Canva/lola1960

Weź udział w konkursie i wygraj książkę

Aby wygrać książkę „Ogród na balkonie. W doniczce i wszędzie, gdzie chcesz” autorstwa Joanny Żytkowskiej, wykonaj zadanie konkursowe. Wyślij do nas zdjęcie swojego ogródka zagospodarowanego na balkonie lub małej przestrzeni. 

Wejdź na nasz Facebook i pod postem konkursowym dodaj zdjęcie. Możesz je również zamieścić na naszym profilu na Instagramie, w odrębnym poście. Pamiętaj wtedy o uwzględnieniu hashtagów: „#konkurs oraz „#domekiogrodek.

Zdjęcie możesz także przesłać do nas w wiadomości prywatnej na portalu Facebook lub Instagram, a także przesłać na adres: [email protected]. Od Ciebie zależy, jaką formę wybierzesz.

Na przesłanie swojej pracy masz czas od 14 do 20 maja 2024 roku do godziny 23:59. 

Uwaga! Ważne

Przed wzięciem udziału w Konkursie każdy Uczestnik powinien zapoznać się z treścią "Regulaminu Konkursu" oraz "Polityką prywatności".

kwiaty w doniczkach.jpg
Fot. Canva/Russiese0

Zobacz także: